• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 95x210 / 210x95 cm do spania

Jesteś na etapie zakupu materaca 95x210 cm? Czeka Cię podjęcie kilku kluczowych decyzji. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niejasne skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem tel 577 777 361. Uzyskasz rzetelne i fachowe informacje.

Dodatkiem do każdego modelu materaca 95x210 cm jest pokrowiec kaszmirowy wykonany z wełny kóz kaszmirskich. W odpowiedni sposób pozyskiwana wełna nadaje miękkości całemu pokrowcowi. Estetycznie wykonany i elegancko wyglądający pokrowiec o zwiększonej gęstości materiału nada materacowi 95x210 cm luksusowego charakteru, takiego, na którym będziemy chcieć odpoczywać.

Pokrowiec kaszmirowy dzięki wszytej siatce wentylującej zapewnia lepszy przepływ powietrza. A zamek wszyty z dwóch sąsiadujących boków umożliwia ściągniecie pokrowca. Pokrowiec kaszmirowy można prać w 40°C.

Nasze materace mają funkcję lato-zima. A to dzięki zastosowaniu warstwy włókna klimatyzującego i owczej wełny.

 

Rozmiar materaca 95x210 cm, a potrzeby

 

Niestety bywa czasem tak, że nie możemy pozwolić sobie na taki rozmiar materaca, o jakim marzymy. Śpiąc w pojedynkę nie jest problemem dobrze dobrać rozmiar materaca 90x210 cm, kłopotliwe staje się to przy wyborze rozmiaru dla dwóch osób. Dodatkowo przy małżeńskim materacu 180x210 cm trzeba brać pod uwagę nie tylko rozmiar. Ważne jest, by oprócz rozmiaru wybrać model o dopasowanym stopniu twardości.

 

Bogata oferta modeli materaców 95x210 cm

 

Lateks, pianka visco memory, pianka moletowana, kokos i końskie włosie - to tylko niektóre surowce, jakie mamy możliwość użyć przy budowie poszczególnych modeli. Każda z warstw użyta osobno lub w połączeniu tworzy modele materacy o różnych stopniach twardości. Materac miękki to materac z podwójną pianką visco memory, plastyczną warstwą zapamiętującą kształty ciała. Taka pianka po ogrzaniu zmięknie i w ten sposób otuli śpiącego. Do budowy materacy średnio twardych używamy znacznie większej kombinacji warstw, które pozwalają uzyskać tą twardość. Wszystkie pojedyncze warstwy pianek są średnio twarde. Zaś do budowy materacy twardych i bardzo twardych używamy maty kokosowe, trawy morskiej i końskiego włosia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024