• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x210 / 210x90 cm do spania

Co wyróżnia nasze materac 90x210 cm? Dostawa na płasko, bezpłatna dostawa, wysyłka w ciągu 2 dni roboczych, kaszmirowy pokrowiec, pianka wysokoelastyczna HR, fachowa obsługa, wysokiej jakości surowce użyte do budowy materacy.

Nasz sklep prezentuje wspaniały asortyment materaców 90x210 cm, które przeznaczone są do łóżek jednoosobowych. Często nasi klienci decydują się również na zakup dwóch takich materaców do większego łóżka dla dwóch osób. Takie rozwiązanie ułatwia wymianę pościeli i pokrowców. Nasze materace 90x210 cm produkujemy z najwyższej jakości surowców, aby zapewnić ich trwałość i funkcjonalność. Oferujemy różnego rodzaju materiały i kilka stopni twardości materaców, aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Materace 90x210 cm idealne na ból kręgosłupa

Coraz więcej osób skarży się w dzisiejszych czasach na dolegliwości ze strony kręgosłupa. Bywa, że wynikają one właśnie ze spania na nieodpowiednim materacu. Bardzo ważne jest, aby wybrany materac 90x210 cm idealnie wspierał kręgosłup i stanowił dla niego podparcie, nie powodując przy tym żadnych ucisków. Klientom z takimi problemami polecamy serdecznie materace piankowe termoplastyczne, które zachowują się jak materace ortopedyczne. Sami produkujemy dostępne u nas materace, dlatego możemy zagwarantować, że powstają w oparciu o doskonałe surowce, które są trwałe i wytrzymałe.

Materac skrojony w miarę potrzeb

U nas istnieje możliwość zamówienia materaca z wybranego materiału w dowolnym rozmiarze. Oferujemy na przykład materace 70x210 cm najchętniej wybierane do pokoi młodzieżowych i dziecięcych, jak również materace 100x210 cm, na których wygodnie wyśpi się osoba dorosła. Posiadamy też bogaty wybór rozmiarów materaców dla dwóch osób. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze materace 210x210 cm do dużych łóżek małżeńskich. Zachęcamy, aby twardość materaca dopasować do wzrostu i wagi osoby, która będzie go użytkowała. Wówczas materac jest najbardziej funkcjonalny i na pewno najzdrowszy dla osoby, która boryka się z problemami z kręgosłupem. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024