• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x190 / 190x80 cm do spania

Materace 80x190 cm to w większości materace dla dzieci lub osób niższych. W naszej ofercie możesz znaleźć ponad 90 modeli materacy w tym właśnie rozmiarze. Masz też 30 dni na decyzję o jego ewentualnym zwrocie. Zapraszamy do zakupów. ☎ 577 777 361

Możliwość zaprojektowania własnego mebla, dekoracji czy dodatku aranżacyjnego do swojego domu albo mieszkania, to dzisiaj coraz częściej funkcja oferowana przez duże sklepy i producentów. Również materace 80x190 cm Multipocket można dzisiaj z powodzeniem zamówić bezpośrednio u producenta na stronach Kaszmirowysen.pl i już po dwóch dniach roboczych cieszyć się z dostawy jakościowego materaca z dwuletnią gwarancją. Kaszmirowysen.pl umożliwia klientom zaprojektowanie krok po kroku własnego wymarzonego materaca 90x190 cm nie tylko z uwagi na fakt, że wielu klientów remontuje bądź urządza dzisiaj swoje mieszkania i pokoje w niestandardowe meble o nietypowych wymiarach. O sukcesie naszego sklepu decyduje możliwość wskazania wielu rozmaitych wymiarów – zarówno długość jak i szerokość materaca może być tutaj dowolnie zmieniana i wskazywana przez klienta.

Materace nie tylko do ciasnych pomieszczeń

Konieczność sięgnięcia po niewymiarowy materac 100x190 cm może wynikać z potrzeby zagospodarowania bardzo wąskiego pomieszczenia, ale coraz częściej materace takie są zamawiane, ponieważ kształt lub rozmiar stelaża od łóżka tego wymaga. Łóżka coraz częściej są niewymiarowe i produkowane na indywidualne zamówienie klienta, więc materace kieszeniowe muszą odpowiadać na ten sam trend – do wyprodukowanego na indywidualne zamówienie łóżka pasować może tylko równie spersonalizowany materac 80x190 cm.

Materace 80x190 cm projektowane przez klienta

Oczywistym jest, że niestandardowe i mniej typowe materace 70x190 cm produkowane są przede wszystkim z myślą o wyjątkowo małych przestrzeniach i pomieszczeniach specjalnego przeznaczenia. Tam, gdzie każdy centymetr kwadratowy podłogi ma znaczenie, węższe o 10 centymetrów materace 80x190 cm mogą umożliwić architektowi wnętrza na zupełnie inne rozwiązania funkcjonalne i estetyczne w pokoju. Co zaś najważniejsze – decydując się na takie niepełnowymiarowe modele wcale nie trzeba dzisiaj rezygnować ani z jakości, funkcjonalności, trwałości ani gwarancji na dany produkt. Producent daje dwa lata gwarancji na wszystkie produkty zamówione przez Kaszmirowysen.pl – zarówno modele już gotowe jak i te przygotowane od podstaw według indywidualnych wskazówek i projektów klienta.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024