• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 105x150 / 150x105 cm do spania

Materace105x150 cm dla dzieci mogą być wykończone pianką wysokoelastyczną, pianką termoelastyczną visco memory lub lateksem. Od wyboru jednej z tych warstw zależy, jakie cechy będzie miał dany model materaca. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami.

 

Niezwykle komfortowe, wyjątkowe materac 105x150 cm. Oferta materacy, które Państwu proponujemy jest niezwykle rozbudowana. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, o niestandardowych i podstawowych parametrach. Rozmiary produkowane co 5 cm pozwalają na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Materace 105x150 cm mają różne szerokości, długości i wysokości. Wybór jest ogromny.

Różne rodzaje materacy kieszeniowych

Sprzedajemy materace 100x150 cm posiadające wkład sprężynowy kieszeniowy oraz piankowe o zwiększonej wysokości. Materace pocketowe występują w wersji standardowej z ilością sprężyn wynoszącą 262 szt/m2 oraz multipocketowej z ilością 510 szt/m2. Dzielimy je również ze względu na wysokość na standardowe (wysokość sprężyn to 12 cm), lux (podwyższone o 5 cm) oraz mini (sprężyny skrócone o 6 cm). Materace dzielimy również ze względu na stopień twardości na materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde i materace bardzo twarde. Twardość dobieramy do wagi, mamy wówczas pewność, że materac 110x150 cm zapewni nam wygodny i komfortowy sen.

Realizacja i dostawa materacy 105x150 cm sprężynowych

Materace 105x150 cm produkujemy do 2-3 dni roboczych, następnie przekazujemy je przewoźnikowi, o czym informujemy klienta smsem. Firma przewozowa ma na dostarczenie materaca maksymalnie 7 dni roboczych. Przed dostawą kontaktują się z klientem w celu poinformowania o dacie i planowanej, orientacyjnej godzinie dostawy. Materace 105x150 cm przewożone są na płasko, w pozycji bocznej. Nie gniotą się, nie rolujemy ich ani nie zginamy. Dbamy o świetną jakość sprężyn, które posiadają aż 30 - letnią gwarancję na formatkę pocketową. Dostarczane materace są w 100% sprawne. Klient może zwrócić materac do 30 dni od dnia zakupu, jeżeli nie spełni jego oczekiwań. Dajemy więc możliwość przetestowania materaca, klienci nie muszą obawiać się, że zostaną z nietrafionym produktem na długie lata. Może się bowiem zdarzyć, że subiektywne odczucia klienta nie pokrywają się z danym opisem i w pełni zdajemy sobie z tego sprawę.

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 05.06.2023