• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x150 / 150x110 cm do spania

Zapewniamy wysoką jakość i dostawę na płasko. Rozmiar 110x 150 cm nie stanowi dla nas problemu. Każde zamówienie realizujemy w 2 dni robocze. Chcesz się cieszyć wygodnym materacem to zainwestuj w nasz produkt. W razie potrzeby zadzwoń 577 777 361.

Niespodziewane uszkodzenie materaca zdarza się wyjątkowo rzadko – nagły przyjazd gości bądź jego zalanie może jednak być okazją do przyspieszonej wizyty w placówce z takim towarem. Warto jednak skorzystać z oferty na materace 110x150 cm w naszym sklepie internetowym, z którego gwarantujemy wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych – przy okazji wysyłając całkowicie indywidualnie spersonalizowany materac 100x150 cm lub o dowolnych innych parametrach wskazanych przez klienta. Jeśli dla klienta liczy się tempo realizacji zamówienia, jego atrakcyjna cena i jednocześnie gwarancja satysfakcji – zakupy u nas są najlepszym wyjściem. Przy konkurencyjnych cenach dajemy jednocześnie dwa lata gwarancji na wszystkie swoje produkt. Każdy wysyłany materac 150x150 cm tworzony jest nie tylko z uwzględnieniem samego wzrostu i masy ciała klienta, ale także jego indywidualnych preferencji wypoczynku nocnego.

Wszystkie parametry do skonfigurowania

W naszej ofercie znajdują się rozmaite materace 110x150 cm przygotowane z myślą o wypoczynku w parach, ale także o urządzaniu pokojów dziecięcych czy przestrzeni relaksacyjnych, ćwiczeniowych czy wykorzystania bez stelażu i klasycznego łóżka. Każdy klient ma możliwość wybrania stopnia twardości, a więc bez względu na szerokość i długość zamawianego materaca 120x150 cm możemy go wykonać dla naszego klienta w wersji:

W przypadku dobierania konkretnego stopnia twardości i elastyczności uwzględniamy w pierwszej kolejności nawyki i preferencje naszych klientów, chyba że ich wskazania zdrowotne każą zastosować bardzo konkretne rozwiązanie.

Materac 110x150 cm z gwarancją i możliwością zwrotu

Każdy klient może jednak dowolnie zmieniać konfigurację sprężyn i technologii montażu kieszeni czy ich budowy. To sprawia, że każdy materac 100x150 cm może odpowiadać na bardzo określone potrzeby użytkownika, będąc jednocześnie perfekcyjnie dopasowanym anatomicznie do niego. Ponieważ stosujemy w produkowanych przez siebie materacach tylko i wyłącznie jakościowe materiały syntetyczne i zawsze transportujemy je na płasko – docierają one do klienta w doskonałym stanie, gotowe do użytkowania. Wciąż, każdemu z zamawiających, przysługuje 30 dni na zwrot zakupu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024