• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x150 / 150x100 cm do spania

Materac 100 x 150 cm należy dobrać do swoich preferencji a także do wagi. Dla dzieci polecamy modele miękkie, ponieważ ich waga jest niska. Stronę miękką zapewni podwójna pianka visco. W ofercie mamy 90 modeli materacy od miękkich po bardzo twarde.

Produkcja materaców sypialnianych już dekady temu przestała opierać się wyłącznie na szukaniu nowych materiałów i oferowaniu nietypowych rozmiarów. Branża szybko zaczęła prześcigać się w pomysłach na zupełnie unikatowe rozwiązania projektowe oraz konstrukcyjne, pojawiły się materace 100x150 cm kieszeniowe, gdzie każda sprężyna otrzymała własną niezależnie pracującą kieszeń. Poziom amortyzacji i podparcia ciała leżącego człowieka w takich materacach 90x150 cm zmieniły się nie do poznania, a sukces tej technologii tylko otworzył szeroko drogę rozmaitym producentom do dalszego poszukiwania innowacji i wykorzystania nowych surowców oraz materiałów dla lepszego.

Nowe materiały i technologie produkcji materaców

Dzisiaj zaproponować możemy bardzo trwałe i maksymalnie wygodne materace twarde, bardzo twarde bądź miękkie, zaprojektowane pod konkretny wzrost i masę ciała użytkownika. Możliwość dobrania bardzo rozmaitych wymiarów materaca – włącznie z szerokościami i długościami zakończonymi na 10 centymetrów sprawia, że każdy unikalny pomysł może zostać zrealizowany w ciągu dwóch dni roboczych. Tempo produkcji nie stoi na przeszkodzie, aby każdy wysyłany przez nas materac był trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne – zwłaszcza, że w procesie transportu zawsze przekazywany jest na płasko, nigdy w wersji zrolowanej. Dzięki używaniu właściwej mieszanki surowców naturalnych i materiałów syntetycznych o odpowiednio dopasowanych właściwościach produkowane przez nas materace 110x150 cm są wyjątkowo odporne na zabrudzenia oraz plamy.

Twardość, elastyczność i nie tylko

Dla większości osób poszukujących dla siebie wymarzonego materaca 140x150 cm najważniejsze wyznaczniki funkcjonalności to jego elastyczność czy twardość oraz jakość wykonania sprężyn, czy kieszeni, przekładająca się bezpośrednio na uczucie komfortu, podparcia i amortyzacji ciała we wszystkich pozycjach. W rzeczywistości jednak oferowane przez nas materace mogą pochwalić się innymi wyróżniającymi je cechami jak zastosowanie unikalnego kaszmirowego pokrowca, który pomimo swojej zwiększonej gęstości gwarantuje jednocześnie doskonałą wentylację.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024