• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x210 / 210x120 cm do spania

Szukasz dobrej jakości materaca 120x210 cm? Oglądałeś już kilka modeli i nie wiesz na który się zdecydować? Zdaj się na nasze fachowe doradztwo, zadzwoń pomożemy ☎ 577 777 361. Posiadamy ponad 90 modeli materacy o różnych stopniach twardości oraz budowie.

Oferujemy wygodne i praktyczne materace 120x210 cm, które cechuje duża trwałość i wytrzymałość. Prezentujemy przede wszystkim materace sprężynowe wykonane według najnowszych technologii. Takie produkty znacznie różnią się od klasycznych materaców sprężynowych sprzed lat. Każdy z nich wyposażony jest bowiem w dużą ilość niezależnie działających sprężyn, które gwarantują wygodę i komfort. Prezentujemy bogaty wybór materaców 120x210 cm oraz w innym rozmiarze, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Zachęcamy gorąco do poznania naszej oferty i złożenia zamówienia.

Wygodne materace 120x210 cm premium

Sami zajmujemy się produkcją materaców. Wykorzystujemy w tym celu surowce najwyższej jakości. Naszym zdaniem zakup nowego materaca trzeba traktować jak inwestycję długoterminową w swoje zdrowie i wygodę. Umożliwiamy wybór stopnia twardości materaca – zapewniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i materace bardzo twarde. Mamy też materace kokosowe czy materace lateksowe. W razie wątpliwości odnośnie wyboru, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy wskażą, na co należy zwrócić uwagę poza własnymi preferencjami. Ważne, aby twardość materaca odpowiadała gabarytom jego użytkownika. Zapraszamy też do wyboru prezentowanych pokrowców kaszmirowych, które chronią materac przed kurzem i brudem, a jednocześnie umożliwiają jego wentylację, ponieważ wyposażyliśmy je w boczne paski odprowadzające powietrze.

Materace sprężynowe do wszystkich pomieszczeń

Jako producent umożliwiamy naszym klientom wybór dowolnego rozmiaru. W asortymencie sklepu znajdują się na przykładmaterace 80x210 cm do wąskich łóżek, materace 140x210 cm, na których wygodnie wyśpią się dwie osoby oraz materace 180x210 cm do dużych i przestrzennych sypialni. Każdy z nich jest dwustronny – stronę z owczej wełny polecamy na zimę, a z owaty na czas letni. Towar produkujemy dopiero po złożeniu zamówienia, aby zawsze wysyłać materac fabrycznie nowy, zgodnie z wymaganiami klienta. Jest on gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Materaców na czas transportu nigdy nie rolujemy, aby dostarczyć Państwu produkty pełnowartościowe.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024