UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do łóżka 80x210 / 210x80 cm do spania

Wszystkie nasze materace 80x210 cm produkujemy w ciągu 2 dni roboczych i dostarczamy na płasko. Każdy z nich możesz oddać w ciągu 30 dni od momentu otrzymania. Dobrze dobrany materac to spokojny sen i wypoczęty człowiek pełny sił na kolejny dzień.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór materaców do pokoi dzieci i nastolatków. Serdecznie polecamy materace 80x210 cm w optymalnym rozmiarze, który może posłużyć dziecku przez długie lata. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych towarów, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość. Wybieramy surowce pierwszego gatunku i wytwarzamy z nich materace 80x210 cm różnego rodzaju. W ofercie posiadamy też luksusowe pokrowce z kaszmiru, które wyposażamy zawsze w boczny pasek wentylacyjny, wokół materaca ułatwiający zachowanie higieny.

Różnorodny asortyment materaców 80x210 cm

Pokój dziecięcy to przede wszystkim przestrzeń do zabawy i nauki. Warto jednak zadbać o dobrą jakość snu malucha, ponieważ w tym czasie regeneruje się on i odpoczywa. Prezentujemy materace lateksowe, które są bardzo lekkie, praktyczne i higieniczne. Taki materac dostosowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia kręgosłupowi podparcie w odpowiednich punktach. Oferujemy też materace sprężynowe, czy z pianki termoelastycznej. Każdy materac wykonujemy na zamówienie i wysyłamy produkt nowy fabrycznie w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

Dopasuj rozmiar materaca do pokoju dziecka

Ponieważ rodzice często zamawiają maluchom meble na wymiar, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, u nas można zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Przy długości 210 cm udostępniamy na przykład:

W razie problemów z dopasowaniem właściwego rozmiaru zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą. Doradzimy także, jak dopasować twardość materaca do potrzeb dziecka, aby jak najdłużej spełniał on swoją funkcję, ale był jednocześnie wygodny. Zapraszamy.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni