UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 29.06.2022 do godz. 16:00 będą realizowane do 01.07.2022
Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane od 11 lipca po przerwie urlopowej (4-8.07.2022)
* tzn. do godz. 16:00 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x210 / 210x80 cm do spania

Wszystkie nasze materace 80x210 cm produkujemy w ciągu 2 dni roboczych i dostarczamy na płasko. Każdy z nich możesz oddać w ciągu 30 dni od momentu otrzymania. Dobrze dobrany materac to spokojny sen i wypoczęty człowiek pełny sił na kolejny dzień.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór materaców do pokoi dzieci i nastolatków. Serdecznie polecamy materace 80x210 cm w optymalnym rozmiarze, który może posłużyć dziecku przez długie lata. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych towarów, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość. Wybieramy surowce pierwszego gatunku i wytwarzamy z nich materace 80x210 cm różnego rodzaju. W ofercie posiadamy też luksusowe pokrowce z kaszmiru, które wyposażamy zawsze w boczny pasek wentylacyjny, wokół materaca ułatwiający zachowanie higieny.

Różnorodny asortyment materaców 80x210 cm

Pokój dziecięcy to przede wszystkim przestrzeń do zabawy i nauki. Warto jednak zadbać o dobrą jakość snu malucha, ponieważ w tym czasie regeneruje się on i odpoczywa. Prezentujemy materace lateksowe, które są bardzo lekkie, praktyczne i higieniczne. Taki materac dostosowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia kręgosłupowi podparcie w odpowiednich punktach. Oferujemy też materace sprężynowe, czy z pianki termoelastycznej. Każdy materac wykonujemy na zamówienie i wysyłamy produkt nowy fabrycznie w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

Dopasuj rozmiar materaca do pokoju dziecka

Ponieważ rodzice często zamawiają maluchom meble na wymiar, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, u nas można zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Przy długości 210 cm udostępniamy na przykład:

W razie problemów z dopasowaniem właściwego rozmiaru zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą. Doradzimy także, jak dopasować twardość materaca do potrzeb dziecka, aby jak najdłużej spełniał on swoją funkcję, ale był jednocześnie wygodny. Zapraszamy.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.