UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x210 / 210x140 cm do spania

Materace 140x210 cm to modele dwuosobowe dla osób trochę wyższych, które potrzebują większą powierzchnię do spania. Oferujemy 90 modeli o różnych stopniach twardości: miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zapraszamy do zakupów.

Nasz sklep udostępnia bogaty asortyment materacy 140x210 cm pasujących do niewielkich sypialni dwuosobowych. Sami zajmujemy się produkcją i wykorzystujemy w tym celu tylko surowce pierwszego gatunku. Nasze materace są bardzo trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie bezpieczne dla zdrowia. Polecamy je także osobom z problemami z kręgosłupem, ponieważ zapewniają właściwe podparcie. Oferowane materace 140x210 cm wykonane są w zgodzie z najnowszymi technologiami. Każda ze sprężyn znajduje się w niezależnej kieszeni, dzięki czemu działa indywidualnie i nie jest narażona na uszkodzenia. Zachęcamy gorąco do poznania pełnego asortymentu i zrobienia zakupów na Kaszmirowysen.pl.

Idealnie dopasowany materac 140x210 cm

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów ma całkiem inne oczekiwania wobec materaca, który zapewni mu wygodę i komfort przez całą noc. Bardzo ważne jest, aby materac właściwie wspierał kręgosłup i gwarantował właściwą postawę. Nasze materace są dwustronne – posiadają warstwę z owczej wełny na zimę oraz z owaty na miesiące letnie. Istnieje możliwość wyboru stopnia twardości materaca 140x210 cm. Parametr ten trzeba dopasować do masy ciała oraz do wzrostu użytkownika, ponieważ wtedy materac najlepiej spełnia swoje zadanie. Prezentujemy materace kokosowe, miękkie, o średnim stopniu twardości, twarde i bardzo twarde. Te ostatnie przeznaczone są dla osób o dużej masie ciała. W przypadku użytkowników o małych gabarytach taki materac może powodować uciski i być niekorzystny dla kręgosłupa.

Różne rozmiary i modele materaców

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy zamawianie naszych produktów w dowolnych rozmiarach. Prezentujemy na przykład:

Do każdego materaca można u nas dopasować odpowiedni pokrowiec. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości pokrowce kaszmirowe z bocznym paskiem wentylacyjnym dookoła materaca. Taki pokrowiec ułatwia zachowanie właściwej higieny i chroni materac przed plamami i zabrudzeniami. Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie.