• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 125x170 / 170x125 cm do spania

W sprzedaży materace 125x170 cm różniące się wysokością, twardością i właściwościami. Nasze materace są przewiewne, antybakteryjne i antygrzybiczne. Doskonałe dla każdego. Z nutką luksusu i elegancji dzięki wyjątkowemu, kaszmirowemu pokrowcowi.

Dobrze dobrany materac 125x170 cm i odpowiednie warunki snu wpływają bardzo pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto więc zadbać o to, by przy zakupie nowego modelu materaca 125x170 cm wszystkie parametry się zgadzały (twardość, rodzaj wkładu, materiały zewnętrzne). Jak się w tym wszystkim połapać? Przede wszystkim dobierz materac 125x170 cm do swojej wagi, a jeżeli masz problem z podjęciem decyzji odnośnie innych parametrów skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie udzielą Ci pomocnych rad i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Dobrze dobrana twardość materaca 125x170 cm to klucz do komfortowego snu

 

Osoby ciężkie (waga przekraczająca 100 kg) powinny wybrać materac kokosowy lub materac z trawy morskiej (czyli materace twarde), a bardzo ciężkie (waga powyżej 120 kg) materac bardzo twardy czyli taki z podwójną warstwą kokosową lub materac z końskim włosiem. Osoby lżejsze mogą wybrać materac średnio twardy z lateksem, materac termoealstyczny, materac profilowany lub materac z profilowaną pianką termoelastyczną Visco Memory. Materace 130x170 cm miękkie polecamy osobom, których waga nie przekracza 60 kg. Ten typ materaca zbudowany jest z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej viscoelastic.

Materac piankowy 125x170 cm czy materac kieszeniowy

 

Materac piankowy zbudowany jest z pianki wysokoelastycznej HR oraz warstw zewnętrznych. W zależności od twardości może to być pianka lateksowa, pianka termoelastyczna, kokos, trawa morska lub końskie włosie. Materac 120x170 cm kieszeniowy może mieć identyczne warstwy zewnętrzne, jednak jego rdzeń wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych, czyli cylindrycznych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Ich liczba to 262 szt/m2 w wersji podstawowej lub 510 szt/m2 w wersji multipocketowej. Wkład wewnętrzny kieszeniowy może mieć również różną wysokość. Wersja standardowa sprężyn ma 12 cm wysokości, w wersji max mają one 5 cm więcej a w wersji mini 6 cm mniej. Materac z wkładem kieszeniowym charakteryzuje się dużą elastycznością punktową, powierzchnią perfekcyjnie dopasowującą się do kształtu sylwetki oraz doskonale amortyzującą ruchy.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024