• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x170 / 170x130 cm do spania

Materace 130x170 cm w naszym sklepie to ponad 90 modeli materaców, które dostarczymy do Ciebie na płasko. Potrzebujemy tylko 2 dni na jego wyprodukowanie i przygotowanie do wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się naszymi materacami.

Właściwości materaców sypialnianych mogą być rozmaite, dlatego warto skorzystać z nieograniczonych możliwości spersonalizowania zamówienia i precyzyjnie dopasować konkretny materac 130x170 cm do potrzeb swoich czy użytkujących go gości albo dzieci. Nie trzeba ograniczać się dzisiaj tylko i wyłącznie do wskazania, czy materac ma być twardy czy miękki – nie trzeba również ograniczać się do wymiarów i zarówno długość jak i szerokość może być dowolnie regulowana według potrzeb odbiorcy. Dlatego nawet najbardziej nietypowe wymiary na materac 160x170 cm mogą zostać zrealizowane w ciągu dwóch dni roboczych.

Satysfakcja gwarantowana dzięki technologii Multipocket

Technologia Multipocket, czyli materace kieszeniowe to absolutny hit sprzedażowy i jedna z najchętniej komplementowanych technologii wśród samych użytkowników. Niemalże gwarantuje ona maksymalnie komfortowy wypoczynek i pełną regenerację podczas snu, za sprawą perfekcyjnego wręcz podparcia całego ciała w anatomicznie poprawnej pozycji. Amortyzacja ciała i jego właściwe podparcie przez wiele godzin, bez względu na masę ciała użytkownika i samą twardość materaca, czyli świetnie przyleganie materaca do ciała – uzyskana jest właśnie dzięki zestawom niezależnie pracujących, zamkniętych w kieszeniach sprężyn.

Dlaczego warto wybrać materac 130x170 cm z Kaszmirowysen.pl?

Produkowanie materaców na indywidualne zamówienie klienta to nasza specjalność – na wszystkie przygotowane produkty oferujemy dwuletnią gwarancję. W naszej ofercie znaleźć można materace o już gotowych rozwiązaniach i komponentach składowych, ale można również – do czego szczególnie zachęcamy – zaprojektować swój własny materac indywidualnie, a my wyprodukujemy go w ciągu dwóch dni zgodnie z życzeniem klienta. To, co wyróżnia nasze materace 100x170 cm to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania materiałowe – sprężyny w naszych kieszeniach Multipocket są bardzo trwałe. Wszystkie sprzedawane materace wykończone są specjalnym kaszmirowym, wentylowanym dodatkową perforacją pokrowcu. Te innowacyjne rozwiązania projektowe wyróżniają materace 120x170 cm wyprodukowane przez nas i sprawiają, że ich użytkownicy są zawsze usatysfakcjonowani. Nasi konsultanci doradzają klientowi na każdym etapie realizacji zamówienia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024