• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x170 / 170x120 cm do spania

Szukasz wygodnego materaca 120x170 cm? W KaszmirowySen.pl znajdziesz 90 modeli dobrze zaprojektowanych materacy. Jesteśmy producentami i wiemy jak zbudować materac, wiemy z czego go zbudować tak, aby po przespanej nocy budzić się wypoczęty.

Jakość materaca wynika z wielu różnych względów, a sam rozmiar czy twardość nie mówi zbyt wiele ani o zastosowanych materiałach, ani procesie technologicznym – a to one decydują o trwałości i funkcjonalności danego produktu. Oferowane przez nas materace 120x170 cm przygotowane są zawsze z zastosowaniem materiałów syntetycznych, o podwyższonych parametrach chociażby elastyczności czy gęstości. Dzięki temu sprężyny zastosowane w kieszeniach naszych materaców zachowują pełną funkcjonalność przez nawet kilkadziesiąt lat. Również stosowane przez nas kaszmirowe pokrowce na materace 110x170 cm, wykonane z materiału o podwyższonej gęstości, są jednocześnie dodatkowo wentylowane odpowiednim kanalikiem odpowietrzającym. Takie detale sprawiają, że sen wyprodukowanych przez nas materacach jest komfortowy i prawdziwie regenerujący, zaś my możemy na każdy wyprodukowany materac 130x170 cm zaoferować dwuletnią gwarancję.

Jak rozpoznać jakościowy materac 120x170 cm?

Istnieje wiele możliwości wykonania materaca, a indywidualny dobór długości i szerokości materaca czy jego twardości w zakresie od miękkiego po bardzo twarde – to tylko podstawa. Na Kaszmirowysen.pl umożliwiamy samodzielne zaprojektowanie każdego materaca, oferując przy tym stały podgląd do wizualizacji poszczególnych elementów konstrukcyjnych produktu. Dzięki temu każdy, nawet laik, może szybko zrozumieć zasady budowania materaców 100x170 cm i samodzielnie wskazać, jaki wariant rozmieszczenia sprężyn widziałby w swoim materacu. W propozycjach dominują materace 120x170 cm kieszeniowe, a w szczególności Multipocket, co do których jakości i standardu jesteśmy przekonani najbardziej.

Korzyści z zakupu materaca 120x170 cm

Decydując się na zakup materaca z naszej oferty, klient może samodzielnie zaprojektować materac bądź skorzystać z bazy już skonfigurowanych i opracowanych rozwiązań. Bez względu na ostateczną decyzję, na wszystkie nasze materace Multipocket oferujemy dwuletnią gwarancję oraz 30-dniowy okres zwrotu produktu. Zamówienie wysyłamy zawsze na płasko, dzięki czemu zawsze dociera on do klienta w nienaruszonym stanie, zaś produkcję materaców zaprojektowanych indywidualnie jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 2 dni roboczych.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024