• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x150 / 150x130 cm do spania

Bogata oferta materaca 130x 150cm da Ci możliwość idealnego dopasowania twardości. Modele miękkie są dla osób z wagą do 50-60 kg. Średnio twarde do 100kg, twarde powyżej 100 a bardzo twarde dla osób z wagą ponad 120kg.

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość materiałów, z których produkujemy dostępne materace. Oferujemy na przykład materace 130x150 cm oraz wiele innych rozmiarów. Wszystkie są przede wszystkim wygodne i komfortowe, ale również trwałe i bardzo wytrzymałe. Dla większej higieny prezentujemy też piękne, luksusowe kaszmirowe pokrowce z bocznym otworem wentylującym, który pozytywnie wpływa na aspekty higieniczne. Materace 130x150 cm z asortymentu świetnie sprawdzają się w domach, w których mieszkają alergicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dopasuj materac 130x150 cm do swoich indywidualnych potrzeb

Każdy z nas jest inny i mamy różne potrzeby względem snu. Odpowiednio dopasowany materac gwarantuje właściwe ułożenie i podparcie kręgosłupa przez całą noc. Oferujemy materace sprężynowe kieszeniowe wysokiej jakości. Każda ze sprężyn materaca zamknięta jest w swojej własnej kieszeni, dzięki czemu działa indywidualnie i niezależnie od pozostałych. Kieszeń stanowi też ochronę dla sprężyny i wydłuża jej trwałość. U nas można też dopasować właściwy stopień twardości materaca. Udostępniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Ważne, aby twardość dopasować do masy ciała użytkownika. Wówczas najlepiej spełnia on swoją funkcję.

Dostępne rozmiary materaców kieszeniowych

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją dostępnych w sklepie materaców, istnieje możliwość zamówienia produktu o dowolnych wymiarach. Materac jest gotowy do transportu już w dwa dni od złożenia zamówienia. Nie rolujemy naszych materaców 130x150 cm, ponieważ zależy nam na trwałości sprężyn oraz zachowaniu ich funkcji. Poza wskazanym rozmiarem można u nas znaleźć też materace 120x150 cm o nieco mniejszej szerokości, materace 100x150 cm do małych łóżek, a nawet materace 60x150 cm idealne dla najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych produktów można dopasować optymalny model dla siebie i swojej rodziny. Gwarantujemy najwyższą jakość surowców, z których korzystamy podczas produkcji naszych materaców. Życzymy udanych zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024