UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x150 / 150x120 cm do spania

Produkcją materacy zajmujemy się od lat. Spokojnie możesz nam zaufać. Chętnie wyprodukujemy materac 120x 150 cm także dla Ciebie. W ofercie materace z lateksem, pianką visco czy kokosem. Darmowa dostawa i 30 dni na odstąpienie od umowy.

Materace to pełen komfort, więc myśląc o maksymalnie udanym wypoczynku, wielu rodziców planuje dla dzieci zakup jak największego. W rzeczywistości jednak wpływ na wygodny i zdrowy sen mają nie tylko parametry materaca 120x150 cm, ale przede wszystkim jego konkretnym projektem – zastosowaniem określonych surowców, konstrukcją sprężyn, wykorzystaniu dodatkowego pokrowca lub wybranego stopnia twardości materaca. Dla osób z określonymi predyspozycjami chorobowymi czy wadami postawy konieczne jest szczególne zadbanie o właściwą pozycję podczas snu, więc odpowiedni materac 130x150 cm wraz z ortopedyczną, indywidualnie dopasowaną poduszką, stanowi minimum dla zachowania bezpiecznego i regenerującego snu. Zamawiając materace twarde na naszej stronie, otrzymujesz indywidualnie projektowany pod wzrost użytkownika i jego dotychczasowe nawyki produkt, a zrealizowane zamówienie wysyłamy już w ciągu 2 dni roboczych.

Materace 120x150 cm w trosce o zdrowie i wypoczynek

Sen ma przede wszystkim za zadanie odpowiednio zregenerować organizm człowieka, dać komórkom i procesom metabolicznym czas na wykonanie swoich niezbędnych czynności lub właśnie bezczynność. Jeśli jednak pozycja ciała jest niewłaściwa – wszystkie elementy wchodzące w skład układu ruchu człowieka, a więc kości, mięśnie, stawy i rozliczne więzadła czy ścięgna narażone są na ciągłe nadwyrężenie, stany zapalne czy wreszcie degenerację, patologiczne zmiany w budowie. Sięgając po nasze materace 110x150 cm i projektując indywidualnie każdy centymetr kwadratowy jego powierzchni, można mieć pewność, że zamówiony materac spełniał będzie wszystkie surowe wymogi i pozwoli na maksymalny wypoczynek w nocy z zachowaniem jednocześnie optymalnej pozycji ciała.

Jakość na każdym kroku

O jakości oferowanych przez nas materaców 100x150 cm świadczy nie tylko najwyższy standard używanych przez nas surowców i materiałów – tak naturalnych, jak syntetycznych. To klient, ze stałym wsparciem naszych doświadczonych konsultantów, na każdym etapie projektowania widzi wizualizacje swojego przyszłego materaca, wskazuje wymarzone materiały, stopień twardości, wybiera technologię, sprężyny, wypełnienia i pokrowce, by na koniec cieszyć się niezawodnym, wygodnym i trwałym materacem.