• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 145x170 / 170x145 cm do spania

Wyjątkowe i wygodne materace 145x170 cm oferowane w naszym sklepie zadowolą każdego klienta. Twardość dostosowana do wagi oraz odpowiednie warstwy zewnętrzne, posiadające charakterystyczne cechy umilą nam odpoczynek.

Witamy Cie w kręgu naszych klientów jeśli postanowiłeś wymienić wysłużony materac 145x170 cm albo trafił Ci się wyjątkowo niewygodny model. A może aranżujesz wnętrze sypialni i brakuje Ci już tylko serca sypialni czyli nowego materaca 145x170 cm? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasze materace w kaszmirowych pokrowcach prezentują się wspaniale, bogato a co najważniejsze są komfortowe.

Wygodny materac 145x170 cm zapewnia energię na cały dzień

 

Nie ulega wątpliwościom, że przespana noc to pozytywny początek dnia. Odpoczynek w nocy zapewnia więcej energii przez cały dzień czyli daje wymierne korzyści. Znajdziesz w naszej ofercie wiele modeli zróżnicowanych pod względem konstrukcji czy twardości. Na twardość materaca 145x170 cm wpływ ma zarówno to, czy materac posiada sprężyny i jakie to sprężyny (przykładowo wersjamateraca multipocket to podwójna ilość sprężyn czyli mocniejsza, twardsza konstrukcja) jak i rodzaj użytych materiałów. Materac 150x170 cm może mieć bardziej plastyczną powierzchnię uzyskaną dzięki dodaniu pianki visco memory albo powierzchnię bardziej sprężystą za pośrednictwem lateksu. Materace lateksowe są niezwykle komfortowe, sprężyste i trwałe. Występują w wersji z pojedynczym lateksem a także z podwójnym.

Prawdziwie twardy materac 145x170 cm czyli końskie włosie

 

Końskie włosie jest naturalnym materiałem, bardzo trwałym i twardym. Używamy go w modelach materacy bardzo twardych. Jeśli potrzebujesz solidnej, mocnej konstrukcji wybierz wersję multipocket. Materac 140x170 cm z końskim włosiem i w wersji multipocket to najtwardszy model jaki posiadamy w swojej ofercie. Końskie włosie posiada duże właściwości wentylacyjne, zapewniając komfortowy sen osobom potliwym. Jeśli lubisz mocne, twarde powierzchnie, ale bez przesady wystarczy, że wybierzesz warstwę kokosu bądź materac z trawą morską zamiast modelu z końskim włosiem. Dobrym wyborem może też okazać się materac z dwoma twardościami, jedna strona twarda, druga bardzo twarda.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024