• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x170 / 170x150 cm do spania

Duże materace 150x170 cm to optymalny wybór do Twojej sypialni. Zapoznaj się z naszymi materacami i śpij wygodnie. Posiadamy materace kieszeniowe, lateksowe, kokosowe i termoelastyczne. Potrzebujesz pomocy w dobrze? Zadzwoń ☎ 577 777 361

Serdecznie polecamy Państwa uwadze dostępne w naszym sklepie materace 150x170 cm, które dedykowane są parom śpiącym razem. Taki materac powinien zmieścić się w każdej sypialni i zapewnić wygodny oraz komfortowy sen dwóch osobom o niewielkim wzroście. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych u nas materaców 150x170 cm, dlatego możemy zagwarantować ich najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów i życzymy miłych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Najwygodniejsze materace 150x170 cm dla dwóch osób

Spanie razem niesie za sobą wiele zalet, ale również wad. Wiele osób narzeka, że trudno jest im się wyspać, kiedy ich partner kręci się w nocy lub wstaje do łazienki. Rozwiązaniem są nasze materace kieszeniowe. Każdą ze sprężyn montujemy bowiem w osobnej kieszeni, aby mogła działać niezależnie od pozostałych. Użytkownicy nie odczuwają więc swoich ruchów i specyficznego falowania materaca. Wszystkie dostępne u nas materace 150x170 cm są dwustronne – posiadają stronę z wełny owczej na zimę oraz z owaty na miesiące cieplejsze. Zachęcamy też do zamówienia udostępnionych pokrowców na materace z kaszmiru, które posiadają pas wentylacyjny ułatwiający zachowanie higieny.

Materace w różnych rozmiarach dla każdego

Ponieważ każda sypialnia jest nieco inna, a nasi klienci wymagający umożliwiamy zamawianie naszych produktów w dowolnych rozmiarach. Produkt gotowy jest do wysyłki już w dwa dni robocze. W asortymencie sklepu znajdują się na przykład:

Zachęcamy do zamawiania produktów w odpowiednich rozmiarach. W razie problemów z ich dopasowaniem do łóżka prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą. Każdy z naszych materaców objęty jest dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024