UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 8.12.2021 zostaną dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia**.
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane przed lub po Nowym Roku.
* opłacone tzn. zostaną zaksięgowane pieniądze na naszym koncie
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x170 / 170x140 cm do spania

Dwuosobowe materace 140x170 cm to w naszym sklepie materace o różnych stopniach twardości: miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Materace dopasowujemy do wagi osób, które będą z niego korzystały oraz ich indywidualnych preferencji. Zapraszamy.

Zarówno dzieci jak i dorośli powinni doceniać zdrowy sen. Spanie na materacu 140x170 cm dopasowanym do indywidualnych potrzeb i parametrów użytkownika, zbudowanym z najlepszych materiałów jest nie tylko korzystne dla zdrowia, ale przede wszystkim samopoczucia. Sen w komfortowych warunkach i z pełnym podparciem dla zdrowej sylwetki – amortyzujący ergonomicznie kręgosłup i szyję śpiącego człowieka – może w ciągu 6 godzin dać uczucie znacznie większego wypoczęcia aniżeli 8-godzinny sen na materacu 130x170 cm wykonanym z użyciem przestarzałych technologii lub materiałów. Na Kaszmirowysen.pl zaprojektujesz, a my wyprodukujemy – tylko i wyłącznie materace Multipocket dwustronne, o dowolnych wymiarach i twardości, wyłącznie z najlepszej mieszanki materiałów naturalnych i syntetycznych gwarantujących produktowi maksymalną trwałość i funkcjonalność.

Produkcja materaców 140x170 cm na Kaszmirowysen.pl

Tworzenie materaca według indywidualnych parametrów zamawiającego i zgodnie z jego wytycznymi trwa maksymalnie dwa dni robocze. Wysyłamy gotowy produkt tylko i wyłącznie na płasko, bez jego rolowania, dzięki czemu dostarczane do klienta materace 120x170 cm docierają na miejsce w idealnym stanie – zapakowane bezpiecznie w dokładnie takiej wersji, w jakiej opuszczają naszą produkcję. Przy właściwej konserwacji, klient może cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami materaca 150x170 cm nawet przez kilkanaście lat.

Dla kogo gotowy materac 140x170 cm?

Możliwość zaprojektowania własnego materaca, który następnie my wyprodukujemy, to wariant dla najbardziej wymagających klientów. Dokonując u nas zakupów, można jednak skorzystać również z gotowych propozycji i już skonfigurowanych produktów, które wyróżniają się uniwersalnością zastosowanych rozwiązań i są równie chętnie wybierane przez osoby szukające jakościowych materaców do sypialni.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.