• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x210 / 210x150 cm do spania

Potrzebujesz komfortowego materaca 150x210 cm? W naszym sklepie znajdziesz ponad 90 modeli, które spełnią Twoje oczekiwania. Materac dobieramy do wagi osób śpiących na materacu oraz osobistych preferencji. Zadzwoń pomożemy dobrać materac ☎ 577 777 361

Na Kaszmirowysen.pl prezentujemy szeroką gamę nowoczesnych materaców sprężynowych. Oferujemy praktyczne materace 150x210 cm, które w sam raz nadają się do niewielkich sypialni dwuosobowych. Każdy z dostępnych u nas produktów wykonywany jest z surowców pierwszego gatunku, ponieważ zależy nam na ich najwyższej jakości. Prezentujemy nowoczesne materace kieszeniowe Multipocket, które są bardzo praktyczne właśnie dla par śpiących razem. Taki materac doskonale niweluje odczuwanie ruchów drugiej osoby, dzięki czemu zapewnia zawsze komfortowy i bezpieczny sen. Zapraszamy do zrobienia u nas zakupów.

Bogaty asortyment materaców sprężynowych

Materac warto dopasować do swoich preferencji, ale również do rozmiaru sypialni i samego łóżka. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją dostępnych u nas materacy, istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnie wybranym rozmiarze. Udostępniamy na przykład niewielkie materace 60x210 cm dla jednej osoby, praktycznematerace 90x210 cm oraz bardzo wygodne materace 180x210 cm dla dwóch osób. Zachęcamy do wyboru jak najszerszego modelu, aby materac zapewnił Państwu wygodę. U nas można też dopasować twardość materaca. Zapewniamy różne stopnie twardości, które najlepiej dopasować nie tylko do oczekiwań, ale także do gabarytów użytkownika.

Materac 150x210 cm – wygodny i bezpieczny

Bardzo zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów, dlatego oferujemy produkty z górnej półki. Każdy materac jest trwały i solidny, ale też funkcjonalny. Jego podstawową rolą jest zapewnienie właściwych punktów podparcia. Dodatkowo zapewniamy też kaszmirowe pokrowce do naszych materaców 150x210 cm, które wyposażone są w boczny otwór wentylacyjny wokół materaca. Pokrowiec umożliwia zachowanie właściwej higieny materaca. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z pracownikami. Z przyjemnością pomożemy dopasować właściwy model oraz rozmiar do Państwa potrzeb. Zapraszamy.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024