• Kategorie
  • Parametry
Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni
  • Materac do łóżka 60x210 / 210x60 cm do spania

Nie wiesz jaki materac 60x210 wybrać? Zaufaj naszej wiedzy i pozwól, abyśmy doradzili Ci w doborze najbardziej odpowiedniego modelu. Zadzwoń ☎ 577 777 361 lub skorzystaj z naszych poradników - na pewno dobierzesz wtedy idealny materac.

U nas znajdziecie Państwo materace we wszystkich rozmiarach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnych rozwiązań poszukują nasi klienci, dlatego w asortymencie posiadamy wymiary takie jak materace 60x210 cm, na których mogą spać małe dzieci, ale również osoby dorosłe. Prezentujemy szeroki asortyment materiałów, z których każdy zachowuje się inaczej w kontakcie z ludzkim ciałem i zapewnia inne podparcie. Gwarantujemy najwyższa jakość wszystkich dostępnych tu materaców 60x210 cm, ponieważ sami starannie wybieramy surowce, z których następnie je produkujemy. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl.

Idealny materac 60x210 cm

Każdy użytkownik materaca ma nieco inne wymagania i oczekiwania wobec niego. Wybierając produkt dla siebie, warto zdecydować się na przykład na materac profilowany. Zapewniamy też materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, z pianki termoelastycznej, kokosa, czy też lateksu. Warto dopasować też odpowiedni stopień twardości materaca. Dostępne są u nas zarówno materace miękkie, jak i bardzo twarde. Osobom niezdecydowanym polecamy materace średnio twarde. Wszystkie nasze produkty są dwustronne. Jedna ze stron pokryta jest wełną owczą, a druga letnia owatą. Do materaca można dopasować wysokiej klasy kaszmirowy pokrowiec, który posiada pasek wentylacyjny dookoła materaca dla zachowania higieny.

Materac w idealnym rozmiarze

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, zachęcamy do wyboru idealnego rozmiaru materaca dla Państwa. Prezentujemy na przykład:

W razie wątpliwości co do rozmiaru materaca lub jego innych parametrów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością postarają się doradzić Państwu najlepsze rozwiązanie. Życzymy udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary rozmiary materacy - tylko do 26.09.2023