• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x220 / 220x150 cm do spania

Zainwestuj w wysokiej klasy materac 150x220 cm i śpij spokojnie. Wszystkie nasze materace to przemyślana konstrukcja, surowce najwyższego gatunku oraz transport na płasko. Zaufaj naszym materacom. Zadzwoń pomożemy w doborze ☎ 577 777 361

Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania materiałowe sprawiają, że współczesne materace są doskonale dopasowane do potrzeb użytkowników i wspierają nie tylko komfortowy sen, ale również zdrowie człowieka. Dzisiaj materace 150x220 cm bądź o dowolnych innych wymiarach, wyróżniają się nie tylko podniesioną trwałością. Dzięki zastosowaniu bardziej funkcjonalnych i wielozadaniowych materiałów oraz surowców syntetycznych oferowane przez nas materace 140x220 cm mają chociażby podwyższoną wentylację, co gwarantuje produktom dłuższą trwałość i świeżość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Produkowane przez nas na indywidualne zamówienie klienta materace wyróżnia zewnętrzna powłoka pod postacią kaszmirowego pokrowca z boczną perforacją, która ułatwia przepływ powietrza pomiędzy materacem a otoczeniem. Wszystko po to, aby maksymalnie wygodny i regenerujący sen szedł w parze z łatwym w utrzymaniu i konserwacji codziennej materac 100x220 cm.

Dlaczego warto wybrać nasze materace kieszeniowe?

W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się rozmaite materace Multipocket w wersji dwustronnej – taki materac nadaje się idealnie do sypialni, ale również pokoju dziecinnego lub gościnnego. Jego dwustronna konstrukcja umożliwia nie tylko wykorzystanie tego samego materaca przez dwukrotnie dłuższy czas – możliwe jest również wykonanie obydwu stron w niezależnej twardości materaca. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym możemy wyprodukować dla klienta dowolne materace 150x220 cm z jednej strony twarde, a z drugiej strony bardzo twarde. W ten sposób zmieniać można warunki swojego snu w zależności od potrzeb czy aktualnego samopoczucia.

Termoregulacja, amortyzacja i wentylacja materaców

Wszystkie produkowane materace oferujemy również w wersji letniej jak i zimowej – różnica w zastosowanych materiałach syntetycznych lub naturalnych na wypełnienie materaca 140x220 cm przekłada się w nich na zróżnicowany stopień termoizolacji. Obok poziomu amortyzacji, to właśnie stopień termoregulacji i wentylacji materaca wyróżnia nasze produkty na tle innych oferowanych materaców. Jesteśmy przekonani o jakości produkowanych przez siebie materacy, dlatego na każdy zamówiony model udzielamy dwuletniej gwarancji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024