• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x220 / 220x140 cm do spania

Szukając materaca 140x220 cm zaufaj naszym modelom. Sami produkujemy nasze materace, każdy model to przemyślana konstrukcja dopasowana do wymagań i budżetu naszych Klientów. Posiadamy w swojej ofercie ponad 90 modeli materaców.

Jednym z najbardziej uniwersalnych i poszukiwanych wersji materaców sypialnianych są te o wymiarach 220 centymetrów długości. Taka długość predestynuje materac przede wszystkim do zastosowania w głównej sypialni, ale łatwo wprowadzić również materac 140x220 cm do pokoju nastolatka, który szybko rośnie. Materace do 170 centymetrów długości pozwalają dość spokojnie zapewnić komfortowe warunki do snu i wypoczynku dla dzieci w wieku od 5 do 12-15 lat, natomiast po tym czasie często niezbędna jest wymiana na większy materac. Zainwestowanie w lepsze jakościowo materace kieszeniowe, w których każda sprężyna zamknięta jest w niezależnej, wykonanej z najlepszych syntetycznych materiałów powlekających, kieszeni. Taka konstrukcja sprawia, że oferowane przez nas materace 150x220 cm gwarantują maksymalne wsparcie dla kręgosłupa wypoczywającego człowieka, a jego ergonomia jest zauważalna zarówno przy wyborze materaca miękkiego, średnio twardego, jak i bardzo twardego.

Dlaczego warto zaprojektować własny materac 140x220 cm?

W ofercie Kaszmirowysen.pl znaleźć można nie tylko bazę gotowych rozwiązań – materace już skonfigurowane i opracowane z myślą o najbardziej uniwersalnych potrzebach użytkowników. Dla naszych klientów przygotowaliśmy jednak również rozbudowany interfejs pozwalający na zaprojektowanie własnego materaca 120x220 cm bądź dowolnych innych wymiarach. W takim przypadku każdy klient może liczyć na kompleksową pomoc i doradztwo ze strony naszych konsultantów, a na każdym etapie projektowania własnego materaca i wskazywania jego materiałów, lokalizacji sprężyn, twardości czy rodzaju pokrowca lub wypełnienia, klient ma dostęp do wizualizacji finalnego produktu. Dzięki temu nawet najbardziej nietypowe przyzwyczajenia i preferencje co do snu – mogą zostać w pełni zaspokojone.

Materace dwustronne dla nastolatków

Nastolatkowie z uwagi na swój dynamiczny rozwój bardzo szybko zmieniają swoje preferencje i upodobania co do snu. Wybór materaców 130x220 cm w wersji dwustronnej jest więc idealnym rozwiązaniem dla rodziców poszukujących produktu wielofunkcyjnego i uniwersalnego na lata. Przygotowanie jednej strony materaca w wersji twardej, a drugiej strony w wersji miękkiej, daje możliwość dowolnego dobierania stopnia twardości w zależności od upodobań młodego człowieka czy aktualnych potrzeb lokatorskich.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024