• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x220 / 220x100 cm do spania

Jednoosobowy materac 100x220 cm to dobry wybór dla wysokich osób. Długość materaca powinna być o 20 cm większa niż wzrost osoby śpiącej na materacu - takie parametry zapewni spokojny sen i odpowiednią ilość miejsca. Zaufaj naszym materacom!

Produkcja materaców może być dzisiaj całkowicie zindywidualizowana i nie ma potrzeby, aby decydować się na gotowy już materac o mało elastycznych parametrach czy wręcz dopasowany do potrzeb zupełnie innej osoby. Materace 100x220 cm dostępne w przeciętnych sklepach to modele najbardziej bazowe i podstawowe, a jednocześnie na tyle uniwersalne, aby wydawały się dość komfortowe dla każdego bez względu na wiek, stan zdrowia, masę ciała czy wzrost. Zadowalając się takim seryjnie wyprodukowanym materacem 100x220 cm, można bardzo skutecznie odebrać sobie szanse na prawdziwie komfortowy i regenerujący sen.

Materac 100x220 cm – zaprojektowany czy gotowy?

Na stronach Kaszmirowysen.pl możliwe jest skorzystanie z bogatej oferty sprawdzonych i już wyprodukowanych wielokrotnie modeli. Dostępne są praktycznie wszystkie możliwe warianty długości i szerokości, więc bez względu na potrzeby każdy gabaryt materaca 150x220 cm może zostać wykonany zarówno w wersji twardej, bardzo twardej, średniotwardej lub miękkiej. Osoby pragnące jednak zaprojektować materac 130x220 cm pod własne indywidualne preferencje takie jak wzrost czy masa ciała, mogą samodzielnie wskazać wszystkie materiały syntetyczne i naturalne, wypełnienie, pokrowiec czy rodzaj i rozmieszczenie sprężyn w kieszeniach.

Co wyróżnia materace 100x220 cm od Kaszmirowysen.pl?

Indywidualnie zaprojektowany i dopasowany do potrzeb oraz parametrów ciała klienta materace 120x220 cm to specjalność sklepu Kaszmirowysen.pl, który wykona każde zamówienie według spersonalizowanego zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych. Oferta jest przy tym bardzo atrakcyjna i konkurencyjna cenowo, a dodatkowo objęta dwuletnią gwarancją na wszystkie wyprodukowane materace 110x220 cm, więc wybór produktów z tego asortymentu jest korzystnym i bezpiecznym wyborem. Tym bardziej, że wszystkie zamówione materace multipocket są przez nas pakowane „na płasko” i w takim optymalnym stanie wysyłane do klienta. Dzięki temu docierają na miejsce w stanie nienaruszonym, takim jak bezpośrednio po zakończeniu produkcji. Mimo naszego stuprocentowego przekonania o wysokim standardzie wszystkich sprzedawanych materaców, każdemu klientowi przysługuje prawo zrezygnowania z zakupu i dokonania bezpłatnego zwrotu w ciągu 30 dni.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024