• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 170x210 / 210x170 cm do spania

Dwuosobowy materac 170x210 cm to bardzo nietypowy rozmiar. Znajdziesz go jednak bez problemu w naszym sklepie. Oferujemy szeroką gamę materacy, które zadowolą najwybredniejsze gusta i potrzeby naszych Klientów. Potrzebujesz pomocy? ☎ 577 777 361

Wygodny materac to podstawa zdrowego i wartościowego snu. Aby zapewnić organizmowi właściwy poziom regeneracji, warto wybrać dostępne u nas materace 170x210 cm dla dwóch osób. Rozmiar ten gwarantuje właściwą przestrzeń i wygodę. Zapewniamy szeroki wybór materaców sprężynowych kieszeniowych, które są idealnym rozwiązaniem właśnie dla par śpiących razem. Mamy materace profilowane czy kokosowe. Nowoczesna budowa materaca polegająca na umieszczeniu poszczególnych sprężyn w niezależnych kieszeniach sprawia, że nie są właściwie odczuwalne żadne ruchy drugiej osoby i nie powstaje efekt falowania materaca. Zapraszamy do poznania naszej oferty na Kaszmirowysen.pl!

Bogaty asortyment materacy dwuosobowych

Sami produkujemy dostępne w naszym sklepie materace. Istnieje możliwość zamówienia wybranego modelu w dowolnym rozmiarze. Prezentujemy na przykład materace 210x210 cm, które są bardzo wygodne i komfortowe dla dwójki użytkowników, jak również materace 180x210 cm - w najczęściej wybieranej przez klientów szerokości i materace 160x210 cm do małych sypialni, w których mieszczą się jedynie wąskie łóżka dwuosobowe. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami w celu dopasowania właściwego rozmiaru materaca. Oferujemy też funkcjonalne pokrowce kaszmirowe, które wyposażamy w pasek wentylacyjny dla zachowania higieny.

Materac 170x210 cm o optymalnych parametrach

Nasze materace są dwustronne – strona z owaty przeznaczona jest na miesiące letnie, zaś z owczej wełny na czas zimy i jesieni. Klient sam dopasowuje twardość wybranego materaca 170x210 cm do swojego wzrostu i wagi. Wiele osób kieruje się też preferencjami osobistymi. Każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie i wysyłany materac fabrycznie nowy, nie magazynowany. Gwarantujemy doskonałą jakość dostępnych w asortymencie materaców 170x210 cm. Przy produkcji korzystamy tylko z surowców pierwszego gatunku. Każdy materac objęty jest dwuletnią gwarancją. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 22.04.2024