• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 210x210 cm do spania

Duży, kwadratowy materac 210x210 cm to wyzwanie dla każdego producenta. Nie dla nas. Tylko u nas możesz go zwrócić w ciągu 30 dni, wyprodukujemy go dla Ciebie w 2 dni i dostarczymy bez rolowania na płasko. Ty musisz go tylko zamówić. Zapraszamy.

Kwadratowy format materaca pozwala na uczynienie z niego centralnego punktu każdego wnętrza, bez względu na sam wymiar czy pomieszczenie, w którym się znajduje. Kwadratowe materace 210x210 cm przykuwają wzrok i wyróżniają się od razu na każdym tle, ponieważ ich format jest bardzo nietypowy. Oprócz tych oczywistych względów typowo estetycznych wielkoformatowe materace 210x210 cm gwarantują po prostu maksymalnie dużą przestrzeń do całkowicie swobodnego poruszania się po łóżku. Materac Multipocket w formie kwadratu to przede wszystkim szansa na skuteczne umiejscowienie łóżka w centralnym punkcie sypialni.

Wymarzone kwadratowe materace do sypialni

W przeszłości ograniczone miejsce w pokoju sypialnianym prowadziło do ustawiania łóżka bezpośrednio pod jedną ze ścian czy nawet pod dwiema ścianami. Materac 210x210 cm pozwala na umiejscowienie przestronnego łóżka w centralnym punkcie danego pomieszczenia i uzyskanie zarówno maksymalnej funkcjonalności łóżka, jak i nowoczesnego charakteru użytkownika. Po materace 200x210 cm z naszej oferty coraz częściej sięgają również klienci, którzy celują w łóżko idealnie kwadratowe, ale z uwagi na ograniczenia przestrzenne bądź nietypowy rozstaw pomieszczeń, muszą zrezygnować z kilku centymetrów na jednej z krawędzi łóżka i dlatego potrzebują bardziej niestandardowego rozmiaru, maksymalnie jednak zbliżonego do kwadratu.

Zaprojektuj materac 210x210 cm u producenta na Kaszmirowysen.pl

Wszystkie takie zamówienia dzielą się w naszym sklepie na już gotowe i zaprojektowane oraz przetestowane przez klientów materace 190x210 cm lub innych wariantach rozmiarowych – albo modele całkowicie indywidualnie projektowane, po opracowaniu spersonalizowanego modelu materaca 180x210 cm.Klient korzysta z interfejsu strony Kaszmirowysen.pl, na każdym kroku mając dostępne objaśnienia materiałowe i produkcyjne, a także wizualizację trójwymiarową produktu ostatecznego. W ten sposób materac 210x210 cm jest na każdym etapie konfigurowania w przejrzysty sposób prezentowany klientowi wraz ze wszystkimi swoimi funkcjami i parametrami wpływającymi na późniejsze użytkowanie – komfortowy i w pełni regenerujący sen.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 28.05.2024