• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 160x210 / 210x160 cm do spania

Niestandardowy materac 160x210 cm to w naszym sklepie standard. Każdy z naszych modeli możesz do woli testować przez 30 dni, dostarczymy Ci go na płasko, aby nie uległ uszkodzeniu i służył Ci długie lata. Koszty wysyłki w naszym sklepie to zawsze 0 zł.

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment materaców dwuosobowych do łóżek. Zapewniamy najchętniej wybierane materace 160x210 cm wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku, aby móc zaoferować produkty klasy premium. Dostępne u nas materace 160x210 cm są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale też bardzo trwałe i wytrzymałe. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia właśnie na Kaszmirowysen.pl.

Materac 160x210 cm dla wymagającego użytkownika

Każdy z nas ma nieco inne oczekiwania odnośnie materaca, który ma zapewnić wygodę i zdrowy sen. Optymalnie dopasowany materac sprawia, że kręgosłup jest ułożony właściwie i ma dobre punkty podparcia. Nasze materace sprężynowe produkujemy w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu są bardzo uniwersalne i praktyczne. Każdy z materaców 160x210 cm można dopasować do wzrostu i masy ciała użytkownika poprzez dobór odpowiedniego stopnia twardości. Zapewniamy zarówno materace miękkie, jak i średnio twarde, materace twarde, a nawet bardzo twarde, ale także kokosowe czy materace termoelastyczne. Wielu klientów kieruje się również swoimi preferencjami i kwestią wygody. Zachęcamy też do wyboru praktycznych pokrowców na materace z kaszmiru. Wyposażyliśmy je w boczne paski wokół materaca służące wentylacji dla zachowania lepszej higieny.

Bogaty asortyment rozmiarów i modeli

U nas materac można idealnie dopasować do rozmiaru łóżka i całego pomieszczenia. Oferujemy na przykład:

Zawsze wykonujemy materace na zamówienie klienta, aby otrzymywał od nas produkt nowy fabrycznie. Materac jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Każdy z naszych produktów obejmujemy dwuletnią gwarancją. Zapewniamy o ich najwyższej jakości i trwałości. Zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024