• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 170x220 / 220x170 cm do spania

Poszukujesz niestandardowego rozmiaru materaca 170x220 cm? Znajdziesz u nas szeroką ofertę takich materacy zaczynając od miękkiego, poprzez średnio twardy materac, twardy, a kończywszy na bardzo twardym. Zaufaj naszym materacom i śpij wygodnie.

W naszej ofercie znajdują się praktyczne materace 170x220 cm, które na pewno zdadzą egzamin w Państwa luksusowych hotelach. Prezentujemy tylko produkty premium, wykonane z surowców najwyższej jakości i pierwszego gatunku. Każdy materac 170x220 cm wykonywany jest przez nas po złożeniu zamówienia, aby był fabrycznie nowy i w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jesteśmy pewni, że oferowane materace w tym i innych rozmiarach zapewnią Państwa gościom wygodę i komfort podczas wypoczynku.

Bogaty wybór materaców 170x220 cm do hoteli i pensjonatów

Hotel to miejsce, które kojarzy się przede wszystkim z komfortem i wypoczynkiem. Wybierając nasze materace kieszeniowe Multipocket decydują się Państwo na produkty, które dedykujemy najbardziej wymagającym użytkownikom. Każdy z materaców jest dwustronny. Na lato prezentujemy wersję z owaty, zaś na miesiące zimowe wykonana z owczej wełny. Dla większej higieny materaców 170x220 cm udostępniamy również pokrowce kaszmirowe, które wyposażone są w praktyczne otwory wentylacyjne z boku. Dużo łatwiej jest zachować hotelowi higienę materaca, kiedy chroni go specjalnie zaprojektowany pokrowiec, idealnie dopasowany do jego wielkości.

Wiele rozmiarów materaców do hoteli

Każdy hotel udostępnia swoim gościom różnej klasy pokoje, w których mogą znajdować się łóżka w wielu rozmiarach. U nas możecie Państwo zamówić materac dowolnej wielkości, a my wyprodukujemy go i wyślemy w ciągu dwóch dni roboczych. Zapewniamy na przykład:

Klient ma także możliwość wyboru stopnia twardości materaca. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde i twarde. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do udanych zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024