• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 190x210 / 210x190 cm do spania

Szukając materaca 190x210 cm zdajesz sobie sprawę jak bardzo ważna jest wygoda i relaks po ciężkim dniu. Zainwestuj w wysokiej klasy, nasz, materac i wstawaj rano pełny sił i energii. Posiadamy 90 modeli, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Nowoczesne materace mogą coraz skuteczniej odpowiadać na potrzeby współczesnego klienta z wielu względów – zastosowane materiały to oczywiście jeden z nich. Produkcja materaców 190x210 cm jest w dzisiejszych warunkach wykonywana w ciągu nawet dwóch dni roboczych – i to w przypadku, gdy klient nie korzysta z gotowych rozwiązań, a indywidualnie projektuje swój własny wymarzony materac 200x210 cm. Na Kaszmirowysen.pl zamówić można bezpośrednio u producenta zarówno materace dwustronne wykonane z myślą o stosowaniu w warunkach letnich, jak i tzw. materace zimowe. Co jednak ważniejsze, wszystkie z nich to nowoczesne materace kieszeniowe wykonane w technologii Multipocket, która przewiduje dla każdego zestawu sprężynowego osobną kieszeń materiałową.

Jakie materiały tworzą materace 190x210 cm?

Połączenie nowoczesnych i funkcjonalnych materiałów syntetycznych z materiałami naturalnymi na wypełnienie materaca 210x210 cm przekłada się nie tylko na wyższą trwałość produktu końcowego, ale także na większy komfort codziennego użytkowania oraz ewentualną konserwację – czyszczenie, przechowywanie itp. Ponieważ w naszej ofercie znajdują się wyłącznie dwustronne materace 180x210 cm – każdy z takich modeli może być użytkowany wyjątkowo długo. Dzięki możliwości wykonania każdej ze stron w niezależnej twardości, klient ma możliwość zaprojektowania jednego materaca o dwóch stopniach twardości i jego naprzemienne wykorzystywanie według aktualnych potrzeb czy użytkownika. Jakościowe i sprawdzone surowce syntetyczne i naturalne na nasze materace 190x210 cm sprawiają, że bez najmniejszego zawahania możemy udzielić dwuletniej gwarancji na każdy wyprodukowany i sprzedany model. Bez względu na stopień skomplikowania i zaawansowania projektu, wszystkie złożone u nas zamówienia indywidualne realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Chociaż na Kaszmirowysen.pl jesteśmy przekonani o niezawodności, funkcjonalności i trwałości naszych materacy, wszystkim klientom umożliwiamy zwrot materaca w ciągu 30 dni od zakupu – bez podania przyczyny oraz dodatkowych kosztów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024