• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 200x210 / 210x200 cm do spania

Materac 200x210 to wygodny i komfortowy rozmiar. Dobierz go odpowiednio do swojej wagi i preferencji. Lubisz spać na miękkim materacu? Nie ma problemu - posiadamy 3 takie modele. Wolisz średnio twardy, twardy lub bardzo twardy? W sumie mamy 90 materacy.

Brak możliwości wkomponowania idealnie kwadratowego łóżka do projektu swojej sypialni, pokoju gościnnego czy dziecięcego – najczęściej wynika z ograniczonej powierzchni lub tzw. „nieustawności” pomieszczenia. Czasami jest to bariera nie do przeskoczenia, więc jedynym rozwiązaniem przy próbie zagospodarowania takiego pomieszczenia jest skorzystanie z bardziej niestandardowych wymiarów na materace 200x210 cm, gdzie jedna krawędź materaca jest krótsza o zaledwie 10 centymetrów i przy takich gabarytach materaca jest przeważnie niezauważalne. Dla gościa czy obserwatora taki model o wymiarach 200x210 centymetrów na pierwszy rzut oka wygląda na idealnie kwadratowy, tak samo jak materac 210x210 cm. Jednocześnie jest to wersja niemalże największa dostępna na rynku i tylko materace o wymiarach 220x220 mogłyby zagwarantować większe poczucie komfortu czy większą przestrzeń do wypoczynku.

Kto wybiera materace 200x210 cm?

Po materace 190x210 cm sięgają więc przede wszystkim klienci poszukujący bardzo komfortowego produktu na lata, a od łóżka oczekują przede wszystkim maksymalnej przestrzeni i uczucia całkowitej lekkości oraz wolności. To ostatnie zyskać można nie tylko poprzez zaprojektowanie i wyprodukowanie maksymalnie szerokiego oraz długiego materaca, ale również poprzez skonstruowanie tego materaca z zastosowaniem wyłącznie najbardziej innowacyjnych i funkcjonalnych materiałów naturalnych wymieszanych z syntetykami. Przykładem z naszego sklepu jest kaszmirowy pokrowiec, który posiada specjalną perforację na swoich bocznych ściankach, dzięki której gwarantuje maksymalną wentylację i jednocześnie sprawia, że materac 180x210 cm wykończony w taki sposób gwarantuje uczucie niemalże luksusowego wypoczywania w ekstrawaganckich warunkach. Nie dziwi więc, że po produkowane przez nas materace kieszeniowe, termoelastyczne czy materace kokosowe w pierwszej kolejności sięgają miłośnicy najwyższej jakości i maksymalnie wysokiego standardu produkcji. Nie tylko opracowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowane materiały sprawiają, że możemy z pewnością udzielić dwuletniej gwarancji na każdy wyprodukowany u nas materac 200x210 cm. To również sposób zapakowania i transportu – każdy model wysyłamy do klienta na płasko, a nigdy w postaci zrolowanej.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024