• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x155 / 155x60 cm do spania

Materac 60x155 cm dla dziecka dobrze podpierający kręgosłup i sylwetkę to priorytet dla każdego rodzica. Również dla nas. Oferujemy elastyczne i trwałe materace piankowe (z pianki HR) oraz niewysokie materace pocketowe mini, stworzone z myślą o dzieciach.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy 60x155 cm dla każdego. Znajdziesz u nas niemal każdy wymiar, typowy i nietypowy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, nie z tanich zamienników. Materac są solidne i komfortowe. Nie zawiedzie Cię jakość ani trwałość. Oferujemy dostawy za pośrednictwem firmy przewozowej, nie zginamy, nie rolujemy materacy 60x155 cm co świadczy o ich konkretnej, mocnej budowie. Masz pewność, że materac dotrze do Ciebie bez uszkodzeń i będzie służył długo.

 

Materac 60x155 cm dla dziecka

 

Przy wyborze materaca 60x155 cm dla dziecka spróbuj postawić się na jego miejscu. Mała waga dziecka nie wymaga materacy twardych. Polecamy wybór modeli albo miękkich albo średniej twardości. Do wyboru masz wiele materiałów takich jak:

  • pianka visco memory, która użyta podwójnie tworzy materac miękki

  • lateks, który nadaje sprężystości i jest w materacach średnio twardych

  • piankę moletowaną czyli laserowo wycinaną, co zapewnia lepszą wentylację i sprężystość, znajduje się po stronie średnio twardej

Dobrym wyborem jest wybór dwóch różnych stron czyli jednej strony miękkiej, drugiej średnio twardej. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci szkolnych czy młodzieży, ze względu na ich stały wzrost. Z wiekiem zmieniają się potrzeby organizmu i preferencje.

Materac 60x155 cm dla osoby dorosłej

 

Materac 65x155 cm dla dorosłych to temat rzeka. Na szczęście znajdziesz u nas szeroką ofertę modeli różnej twardości i w rożnych konfiguracjach konstrukcyjnych. Mamy modele materacy 70x155 cm od materacy miękkich po materace bardzo twarde. Znajdziesz materace na mocnej konstrukcji z podwojoną ilością sprężyn - multipocket i wersje wyższe - lux, na dłuższej sprężynie przez co bardziej sprężyste. Jeśli lubisz materace twarde koniecznie sprawdź ofertę z dodatkiem końskiego włosia. Końskie włosie to naturalny materiał, mocno utwardzający powierzchnię i dobrze wentylujący. Jeśli lubisz szybko reagujące powierzchnie, bez uczucia zagłębiania się w materac 145x155 cm wybierz dodatek lateksu. W ofercie znajdziesz modele z dodatkiem pojedynczego albo podwójnego lateksu, to bardzo komfortowy dodatek.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.