• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 65x170 / 170x65 cm do spania

Oferujemy doskonale wykonane, trwałe i zapewniające niesamowitą wygodę materace 65x170 cm. Doskonałe podparcie ciała gwarantują wkłady kieszeniowe, charakteryzujące się dużą elastycznością punktową. Zapoznaj się z poszczególnymi modelami.

Luksusowe materace 65x170 cm kieszeniowe oraz piankowe. Starannie wykonane, trwałe i solidne, a przede wszystkim mega wygodne. Produkujemy materace 65x170 cm z najlepszych materiałów, atestowanych i bezpiecznych. Kupując u nas masz pewność, że kupujesz produkt polski, wyprodukowany w kraju.

Dla kogo materace 65x170 cm piankowe a dla kogo pocketowe

 

Materace piankowe posiadają, podobnie jak kieszeniowe, cztery różne twardości. Poszczególne modelemateracy 70x170 cm przeznaczone są dla osób o różnej wadze. Materace piankowe polecamy jednak głównie dzieciom oraz osobom, które nie ważą dużo. Tym, których waga przekracza 60 kg polecamy materace kieszeniowe, ze względu na obecność sprężyn, które znacznie lepiej znoszą duże obciążenia i intensywne użytkowanie. Jeśli jednak jesteś sympatykiem materacy piankowych, nic nie stoi na przeszkodzie byś zakupił właśnie taki. Pamiętaj jednak, że wszystkie nasze materace 60x170 cm są dwustronne i obracając materac regularnie, dajemy odpocząć jednej stronie i zwiększamy żywotność materaca.

Materace pocketowe są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem również dla par. Śpiąc na jednym materacu musimy zapewnić sobie odpowiedni komfort. Dzięki sprężynom kieszeniowym, które doskonale amortyzują wszelkie ruchy zmiana pozycji snu nie będzie wybudzała naszego partnera.

Różne twardości materaca 65x170 cm

 

Wróćmy jednak do twardości materacy. Jak już wspomnieliśmy, dzielimy je według czterostopniowej skali, która wygląda następująco:

To właśnie od dobrze dobranej twardości materaca zależy czy materac będzie wygodny i czy będzie się nam na nim dobrze spało. Warto zastanowić się również nad rodzajem surowca wykorzystanego na warstwę zewnętrzną. Mają one różne właściwości i również wpływają na nasz komfort. Materace lateksowe są sprężyste i „chłodne”, natomiast pianka termoelastyczna Visco Memory otula śpiącego ogrzewając go. Tych różnic jest więcej.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.