UWAGA: Zamówienia złożone* do dnia 03.12.2019 (włącznie) zostaną dostarczone** przed Świętami Bożego Narodzenia
Zamówienia złożone w kolejnych dniach będziemy starali sie dostarczyć do Świąt, jednak nie dajemy takiej gwarancji.

* złożone, tzn. wybrane za pobraniem, płatności online lub zostanie zaksięgowana płatność
** zostanie podjęta jednokrotna próba dostawy, tzn. jeśli odmówią Państwo dostawy, kolejna dostawa będzie prawdopodobnie po Świątach

Materac do łóżka 60x170 / 170x60 cm do spania

Nietypowe rozmiary materacy 60x170 cm to nasza specjalność. Każdy z nich wyślemy w 2 dni i dostarczymy na płasko. Możesz wybierać spośród ponad 90 modeli od miękkich, poprzez średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zapraszamy.

Nasz sklep prezentuje bardzo bogaty wybór materaców o długości 170 cm. Serdecznie polecamy Państwa uwadze materace 60x170 cm, które są chętnie wybierane do pokoi dziecięcych i dla nastolatków. Rozmiar ten sprawdza się też w hotelach, które muszą gościom oferować różnego rodzaju rozwiązania. W asortymencie sklepu przedstawiamy bardzo nowoczesne materace sprężynowe. Ten rodzaj materaców 60x170 cm zapewnia komfort i wygodę, jak również odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas produktami.

Zaprojektuj swój materac 60x170 cm samodzielnie

Sami zajmujemy się produkcją materaców, które prezentujemy w sklepie. Korzystamy przy tym z surowców pierwszego gatunku, ponieważ zależy nam na ich najlepszej jakości. Każdy z materaców jest dwustronny – na zimę proponujemy wełnę owczą, zaś na czas letni owatę. U nas istnieje możliwość dopasowania twardości materaca 60x170 cm do potrzeb użytkownika oraz jego gabarytów. Zapewniamy materace miękkie, o średnim stopniu twardości, twarde oraz bardzo twarde. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami, aby optymalnie dopasować je do siebie. Nasi pracownicy także służą radą i pomocą.

Różne wymiary materaców do hoteli i pensjonatów

Prowadząc hotel trzeba wziąć pod uwagę różne rodzaje klientów. Większość miejsc decyduje się na rozmaite rozmiary łóżek i dopasowuje je do wielkości pomieszczeń. U nas istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Oferujemy na przykład materace 70x170 cm dla dzieci i nastolatków, materace 90x170 cm dla niewysokich osób dorosłych oraz wygodne materace 140x170 cm w sam raz do łóżek dwuosobowych. Produkt gotowy jest do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych od momentu wysłania zamówienia. Wszystkie materace szyjemy na bieżąco, aby klienci otrzymywali produkty fabrycznie nowe, a nie magazynowane. Nie rolujemy materaców 60x170 cm, ponieważ w naszej opinii wpływa to negatywnie na zachowanie sprężyn. Zapraszamy do zrobienia udanych zakupów!

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni