• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x170 / 170x70 cm do spania

Jeżeli jesteś zainteresowany wygodnym materacem 70x170 cm to jesteś w odpowiednim miejscu. Kaszmirowy pokrowiec z paskiem wentylującym materac, wysokiej klasy surowce i transport na płasko to gwarancja spokojnego snu. Zadzwoń ☎ 577 777 361

Młodzież mieszkająca w internatach oczekuje zwykle wygodnego łóżka oraz miejsca do pracy. W naszym sklepie oferujemy materace 70x170 cm oraz inne rozmiary materaców, które w sam raz nadają się właśnie do takich miejsc. Zapewniamy doskonały wybór materaców wysokiej jakości, które sami produkujemy przy użyciu materiałów pierwszego gatunku. Każdy materac 70x170 cm jest wygodny, komfortowy i bezpieczny. Gwarantuje zdrowy sen, który jest tak potrzebny młodzieży uczącej się i rozwijającej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.

Materace 70x170 cm i inne propozycje dla internatów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w miejscu takim jak internat potrzebne są materace w różnych rozmiarach. Ponieważ sami zajmujemy się ich produkcją, u nas można zamawiać materace w dowolnych rozmiarach. Prezentujemy na przykład:

Każdy zamówiony materac jest gotowy do wysyłki w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Wysyłamy naszym klientom tylko fabrycznie nowe materace, nigdy te magazynowane. Na czas transportu nigdy nie rolujemy produktów, aby nie traciły swoich unikalnych właściwości.

Jaki materac 70x170 cm warto wybrać do internatu?

U nas znajdą Państwo przede wszystkim materace sprężynowe kieszeniowe. Są to produkty cechujące się dużą trwałością i wytrzymałością. Istnieje możliwość dopasowania twardości materaca – prezentujemy zarówno te miękkie, jak i średnio twarde oraz twarde. Każdy z materaców jest dwustronny – posiada stronę letnią z owaty i zimową z owczej wełny. Dodatkowo oferujemy praktyczne pokrowce na materace z kaszmiru, które posiadają pas wentylacyjny wokół materaca umożliwiający zachowanie higieny. Zachęcamy gorąco do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi produktami i złożenia zamówienia. Jesteśmy pewni, że nasze materace sprawdzą się w każdym dobrym internacie, który gwarantuje najlepsze warunki uczniom.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024