• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x150 / 150x80 cm do spania

Jeśli poszukujesz materac w rozmiarze 80x 150 cm to dobrze trafiłeś! Mamy do zaoferowania 90 modeli materacy. Od miękkich po bardzo twarde. Wytrzymałość materaca zapewni konstrukcja kieszeniowa a wygodę najwyższej jakości materiały.

Materac to serce każdej sypialni i chociaż nigdy nie rzuca się w oczy, ponieważ jest przykryty czy ozdobnie ubrany – ma kolosalny wpływ na jakość snu i poziom wypoczynku oraz nocnej regeneracji organizmu. Dla osób z konkretnymi schorzeniami i problemami ruchowymi właściwie dopasowany ortopedyczny materac 80x150 cm może niejednokrotnie odmienić zupełnie stan zdrowia i poprawić samopoczucie. Niewłaściwa pozycja ciała, a w szczególności brak prawidłowego wsparcia dla anatomii ludzkiego kręgosłupa, to najczęstsza przyczyna nie tylko obolałego ciała po całonocnym śnie.

Właściwy materac 80x150 cm

Bóle głowy, powracające i migrenowe, bóle stawowe i reumatyczne, a przede wszystkim – niedostateczna regeneracja w trakcie snu lub ogólne problemy z zasypianiem. Takie problemy mogą być rozwiązane właśnie poprzez zaprojektowany pod indywidualne potrzeby i wyprodukowany z myślą o konkretnym odbiorcy materac 85x150 cm lub w dowolnym innym dopasowanym do klienta nietypowym rozmiarze. Aby cieszyć się z niego na sto procent, warto skorzystać z oferty naszej firmy, mającej wieloletnie doświadczenie i z możliwości indywidualnego przygotowania materaców 90x150 cm w wersji dwustronnej, na twardości wskazanej przez samego klienta. W naszym asortymencie znajdują się zarówno mniejsze materace miękkie tworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach i dzieciach, jak i materace bardzo twarde, które w tym rozmiarze bardzo często wykorzystywane są na przykład do siedzisk czy organizacji przestrzeni rekreacyjnej lub wypoczynkowej.

Materace kieszeniowe w kaszmirowym pokrowcu

Wszystkie nasze materace 70x150 cm produkujemy po wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich informacji od klienta – włącznie z jego wagą i preferencjami co do wypoczynku, które podpowiedzą nam nie tylko jakie rozwiązania materiałowe wybrać dla niego, ale również odpowiedzą, czy najbardziej adekwatny do danego zamówienia będzie materac twardy, bardzo twardy czy może jednak średnio twardy. Wszystkie wyprodukowane przez nas materace otula specjalna kaszmirowa powłoka, która mimo swojej wysokiej gęstości materiału jest jednocześnie świetnie wentylowana. Ta dbałość zarówno o sam projekt, konstrukcję materaca jak i zastosowane materiały sprawiają, że na każdy z nich oferujemy dwuletnią gwarancję.

7% rabatu na materace - tylko do 29.01.2023 - wpisz kod: materac7