UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 07.12.2022 do godz. 15:30 będą dostarczone przed 24.12.2022**
Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane po Świętach i/lub po Nowym Roku
* tzn. do godz. 15:30 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
** nastąpi jedna próba dostawy, jeśli zostanie ona odmówiona dostawa będzie po Świętach lub po Nowym Roku.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x150 / 150x90 cm do spania

Potrzebujesz nietypowy rozmiar materaca 90x 150 cm? Wyprodukujemy go dla Ciebie! Produkcja zajmuje nam 2 dni robocze. Dostawa jest darmowa a materac dostarcza prywatny przewoźnik na płasko bez rolowania. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 577 777 361.

Możliwość indywidualnego projektowania każdego zamawianego elementu wyposażenia do swojego pierwszego samodzielnie urządzanego mieszkania czy domu jest wielkim przeżyciem dla każdego, kto urządza się po raz pierwszy – zwłaszcza jeśli nie ma wielkich ograniczeń finansowych. Nawet teoretycznie drobne detale w wyposażeniu wnętrza jak materace 90x150 cm do sypialni, pokoju dziecięcego lub gościnnego, mogą pochłonąć więcej czasu i środków, jeśli poświęci się im należytą uwagę. Wpływ materaca zarówno na jakość snu, jak i możliwość aktywnego spędzania na nim czasu również w ciągu dnia – jest ogromny.

Doświadczenie w produkcji materaców 90x150 cm

Wybór materaca 100x150 cm prosto od doświadczonego i cenionego, niezawodnego producenta jak my jest słuszny nie tylko dlatego, że od można zamówić u nas praktycznie każdy najbardziej nietypowy i niespotykany wymiar materaca. Ważniejsze jest to, że projektowane z doświadczeniem i konstruowane z odpowiednich surowców materace twarde lub bardzo twarde mogą być także łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji – a przez to trwałe przez więcej lat i funkcjonalne nawet przez więcej niż jedno pokolenie użytkowników. Taka niezawodność materaców 80x150 cm bierze się z kilku aspektów, a najważniejsze z nich to:

  • zastosowanie mechanizmu sprężynowego w osobnych, niezależnych kieszeniach,
  • przewożenie zamówionego materaca na płasko,
  • stosowanie syntetycznych materiałów podnoszących trwałość i elastyczność całej konstrukcji,
  • użycie kaszmirowego pokrowca podnosi komfort wypoczynku i uczucie otulenia ciała przez przyjemny materiał, jednocześnie gwarantując wysoki poziom wentylacji.

Wszystkie powyższe argumenty przemawiają za wyborem materaca 90x150 cm projektowanego i produkowanego na indywidualne zamówienie klienta.

Materace 90x150 cm projektowane pod indywidualne potrzeby

Dobór najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz projektowanie konstrukcji każdego materaca po uwzględnieniu kluczowych parametrów snu klienta – jak masa jego ciała czy poziom twardości tego, który stosowany był dotychczas. Pozwala to na stworzenie produktu gwarantującego najwyższy poziom regeneracji. Po takie indywidualnie wykonywane materace 70x150 cm sięgają bardzo często rodzice świadomi tego, że właściwe nawyki co do snu oraz odpowiednie ułożenie ciała ich małego dziecka będzie miało kluczowy wpływ na ich dalszy niezaburzony rozwój i zdrowie. Dorośli na pewno również docenią wygodę gwarantowaną przez nasze materace.