UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x150 / 150x70 cm do spania

Nasz materac w rozmiarze 70x 150 cm zapewni Ci wygodę oraz komfortowy sen. Dla dziecka polecamy materace ze stroną miękką. Do wyboru jest też model średnio twardy, twardy i bardzo twardy. Nie wiesz jak dobrać twardość zadzwoń ☎ 577 777 361.

Jako doświadczony producent prezentujemy materace dziecięce najwyższej jakości. Sen to bardzo ważna potrzeba każdego człowieka i naszym zdaniem już w przypadku dzieci powinien on zostać potraktowany jako inwestycja długoterminowa. Udostępniamy materace 70x150 cm, które sprawdzą się od najmłodszych lat aż do nastoletniości. Sami produkujemy dostępne produkty, dlatego możemy ręczyć za ich wysoką jakość oraz trwałość. Dostępne u nas materace sprężynowe charakteryzują się funkcjonalnością i wygodą. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Odpowiednio dopasowany materac 70x150 cm

U nas istnieje możliwość wyboru konkretnych parametrów materaca. Oferujemy materace sprężynowe kieszeniowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, na sprężynach zwykłych i podwyższonych oraz bardzo popularne obecnie Multipocket. Sprężyny są zapakowane oddzielnie w specjalne kieszenie, dzięki czemu działają indywidualnie i niezależnie od siebie. Gwarantuje to także ich większą trwałość. Każdy materac 70x150 cm można też spersonalizować pod względem jego twardości. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde oraz twarde. Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy również modele bardzo twarde. Ważne jest, aby stopień twardości każdorazowo dopasować do masy ciała użytkownika.

Materace w różnych rozmiarach do wszystkich pomieszczeń

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, można u nas zamówić produkt w dowolnie wybranym rozmiarze. Zamówienie jest gotowe w ciągu dwóch dni roboczych. Oferujemy na przykład materace 150x150 cm dla dwóch osób o niewielkim wzroście lub dla dwójki rodzeństwa, materace 120x150 cm, na których również wyśpią się dzieci oraz materace 80x150 cm stanowiące nieco wygodniejszą alternatywę dla jednej osoby. Decydując się na nasze propozycje warto pamiętać, że są to zawsze materace dwustronne – letnio-zimowe. Prezentujemy także praktyczne pokrowce kaszmirowe z bocznym paskiem wentylacyjnym, które zapewniają nim czystość i higienę. Zapraszamy do złożenia zamówienia.