UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x180 / 180x90 cm do spania

Szukasz materaca w nietypowym rozmiarze 90x180 cm? Zależy Ci, aby dotarł on do Ciebie w stanie nienaruszonym i długo Ci służył? Wybierz jeden z naszych modeli i ciesz się wygodnym i komfortowym materacem. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń ☎ 577 777 361

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości materaców 90x180 cm do łóżek jednoosobowych. Prezentujemy produkty wykonane w oparciu o surowce najwyższej jakości, które sami starannie dobieramy. Można tu znaleźć materace kokosowe, termoelastyczne, lateksowe, czy sprężynowe różnego rodzaju. Zachęcamy do tego, aby materac dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zawsze realizujemy nasze zamówienia na bieżąco i wszystkie materace powstają w oparciu o indywidualne zamówienie klienta. Fabrycznie nowy towar gotowy jest do wysyłki do Państwa już w ciągu dwóch dni roboczych. Zapraszamy do zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Wybierz materac w dowolnym rozmiarze

Aby dopasować produkt do łóżka i pomieszczenia, można u nas zamówić materac dowolnej wielkości. Oferujemy na przykład duże materace 180x180 cm do łóżek małżeńskich, ale też małe materace 70x180 cm chętnie wybierane do pokoi dziecięcych. W przypadku chęci zamówienia innego materaca, na przykład materaca 110x180 cm, wystarczy wybrać taką opcję w sklepie. Zachęcamy też do dopasowania stopnia twardości materaca. Najlepiej, aby parametr ten był dostosowany do wzrostu i wagi jego użytkownika, ponieważ wtedy materac jest najwygodniejszy.

Materac 90x180 cm skrojony na miarę potrzeb

Bardzo zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych klientów, dlatego zapewniamy materace z różnych surowców. Na Kaszmirowysen.pl można też dopasować doskonałej klasy pokrowiec z kaszmiru, który wyposażamy zawsze w boczny pasek wentylacyjny. Dzięki niemu łatwiej jest zachować higienę i czystość materaca. Nigdy nie rolujemy produktów na czas transportu, ponieważ w naszej opinii może to zaszkodzić sprężynom materaca 90x180 cm. Wszystkie produkty z asortymentu sklepu objęte są dwuletnią gwarancją. Zachęcamy do złożenia zamówienia u nas!