• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x150 / 150x140 cm do spania

Nasze materace 140x 150cm są polskiej produkcji a dostawa na terenie kraju jest darmowa. Nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość, staranność wykonania i niezwykły komfort. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze zadzwoń ☎ 577 777 361

Sen to jedna z podstawowych potrzeb życiowych. Aby spać wygodnie, trzeba wybrać odpowiedni materac. U nas prezentujemy funkcjonalne i bardzo trwałe materace 140x150 cm, które cechuje najwyższa jakość. Sami produkujemy dostępne materace, dlatego jesteśmy przekonani o tym, że zakupy u nas to dobra inwestycja. Istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Produkt jest następnie gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Naszych materaców 140x150 cm nie rolujemy na czas podróży, ponieważ zależy nam na zachowaniu funkcji sprężyn. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Luksusowe materace 140x150 cm na wyciągnięcie ręki

Dobry materac zapewnia zdrowy i bezpieczny sen. Podpiera prawidłowo cały kręgosłup, umożliwia zachowanie wygodnej i naturalnej pozycji ciała. Oferujemy materace sprężynowe z 30-letnią gwarancją na formatkę sprężyn, jednak prezentowane modele bardzo odbiegają od tych klasycznych, znanych od lat na całym świecie. Każda ze sprężyn w naszych materacach posiada swoją własną kieszeń, dzięki czemu działa całkiem indywidualnie. Na Kaszmirowysen.pl każdy klient sam wybiera stopień twardości materaca. Prezentujemy modele miękkie, ale również materace średnio twarde i twarde. Zalecamy, aby twardość materaca dobierać pod kątem gabarytów jego użytkownika. Wówczas zapewnia ona najlepszą wygodę.

Dopasuj idealny materac do swojego wnętrza

Produkujemy materace we wszystkich rozmiarach. Każdy może zamówić materac na indywidualny wymiar. Oferujemy na przykład:

Materace o tej długości zwykle wybierane są do pokoi dzieci lub nastolatków. Zachęcamy do dopasowania produktu do wielkości łóżka. Wszystkie nasze materace to dwa lata gwarancji. Życzymy udanych zakupów!