• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x160 / 160x100 cm do spania

Materace 100x160 cm to wygodne i komfortowe modele. Zaufaj naszym produktom, a będziesz szybko zasypiał i budził się pełen energii. Kaszmirowy pokrowiec z paskiem wentylującym zapewni Tobie odpowiedni odpoczynek. Zadzwoń i zamów ☎ 577 777 361

Nasz sklep oferuje materace przeznaczone do łóżek jednoosobowych w różnych rozmiarach. Prezentujemy wygodne i przestronne materace 100x160 cm wykonane z najwyższej jakości surowców. Sami zajmujemy się produkcją dostępnych w asortymencie sklepu materaców, dlatego możemy ręczyć za ich jakość i wytrzymałość. Każdy wykonujemy dopiero po złożeniu zamówienia, aby klientowi zaoferować materac fabrycznie nowy. Materaców 100x160 cm nigdy nie rolujemy do transportu, aby zachować na jak najdłużej funkcjonalność sprężyn i pozostałych elementów.

Bogaty wybór rozmiarów i materiałów

Na Kaszmirowysen.pl istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru materaca. Oferujemy na przykład:

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dopasowania odpowiedniego rozmiaru materaca, który spełni Państwa wymagania i nie zabierze wiele miejsca w sypialni. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą i doradzą.

Jakie parametry powinien mieć materac 100x160 cm?

Każdy użytkownik ma nieco inne oczekiwania wobec swojego materaca. Na pewno różnie patrzymy na stopień twardości, dlatego w naszym sklepie dostępne są materace miękkie, średnio twarde, materace twarde, a nawet bardzo twarde. Zalecamy przy tym, aby twardość dopasować do swoich gabarytów. Najtwardsze opcje dedykujemy osobom o sporej masie ciała. Prezentujemy materace sprężynowe kieszeniowe na sprężynach zwykłych, podwyższonych oraz materacy multipocket. Wszystkie zamówienia realizujemy już w ciągu dwóch dni roboczych. Bardzo zależy nam na wysokiej jakości i funkcjonalności oferowanych produktów, dlatego materace wysyłamy w pozycji rozłożonej. W naszej opinii rolowanie może źle wpłynąć na kondycję sprężyn. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024