• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x160 / 160x70 cm do spania

Oferujemy szeroki wybór materaców 70x160 cm do łóżka. Materace te możesz wybierać na dwa sposoby: jeśli chodzi o twardość oraz budowę materaca. Każdy materac produkujemy w 2 dni i wysyłamy go do Ciebie bez rolowania na płasko, aby nie uległ uszkodzeniu.

Materace do łóżek jednoosobowych są bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów. Oferujemy na przykład materace 70x160 cm – w sam raz do sypialni, pokoju nastolatka lub pokoju hotelowego. W asortymencie sklepu posiadamy głównie materace sprężynowe kieszeniowe, które są bardzo trwałe i wytrzymałe. Każdy materac 70x160 cm to produkt wykonany przez nas z dużą starannością i dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Jest gotowy do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Oferta premium materacy 70x160 cm dla każdego

Jednoosobowy materac może być bardzo wygodny i komfortowy. Wpływ na jakość snu ma na pewno rodzaj materiału, z jakiego został on wykonany, jak również jego odpowiednia twardość. U nas prezentujemy wysokiej jakości materace kieszeniowe, które bardzo różnią się od niegdysiejszych materaców sprężynowych. Każda ze sprężyn posiada bowiem indywidualną kieszeń, dzięki czemu działa całkiem indywidualnie i niezależnie od pozostałych. Twardość powinno się dopasowywać do ciężaru ciała i wzrostu. Osoby lekkie mogą decydować się na opcje miękkie i średnio twarde. Te o większych gabarytach powinny raczej wybierać materace twarde i bardzo twarde.

Materace jednoosobowe w różnych rozmiarach

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materaców, na Kaszmirowysen.pl można zamówić produkt w każdym rozmiarze. Udostępniamy na przykład materace 60x160 cm najwęższe przy tej długości, materace 80x160 cm - bardzo wygodne i komfortowe oraz materace 90x160 cm, które pasują do większości łóżek jednoosobowych. Nigdy nie wysyłamy ich w opcji rolowanej. Naszym zdaniem może to wpływać w negatywny sposób na ich funkcjonalność w przyszłości. Wszystkie materace objęte są dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do zakupów i kontaktu z pracownikami.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024