• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x160 / 160x140 cm do spania

Wygodne dwuosobowe materace 140x160 cm. Potrzebujesz materaca, który spełni Twoje wygórowane wymagania? Dobrze trafiłeś. Dbamy o jakość naszym materacy i produkujemy je z surowców I gatunku. Najwyższa jakość tylko w naszym sklepie.

Nasz sklep prezentuje doskonały wybór materaców 140x160 cm dla dwóch osób. Długość ta jest chętnie wybierana do pokoi dzieci i nastolatków. Oferujemy je również hotelom, którym zależy na wysokiej jakości i odpowiednim komforcie snu odwiedzających je klientów. Każdy materac 140x160 cm produkujemy przy użyciu surowców pierwszego gatunku, ponieważ zależy nam na trwałości i wytrzymałości produktu. Nasze materace z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Materace 140x160 cm klasy premium

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sen to jedna z bazowych potrzeb każdego człowieka. Dlatego oferujemy tylko rozwiązania, które gwarantują zdrowy i bezpieczny sen. Prezentujemy materace kieszeniowe, które sprawdzają się właśnie w łóżkach dwuosobowych. Praktycznie nieodczuwalne są jakiekolwiek ruchy partnera, z uwagi na niezależnie umieszczone w kieszeniach sprężyny. Każdy z dostępnych na Kaszmirowysen.pl materaców 140x160 cm można też zoptymalizować, wybierając właściwy stopień jego twardości. Prezentujemy opcje miękkie, średnio twarde oraz twarde. Wszystkie są dwustronne – jedna ze stron odpowiednia jest latem, druga w miesiącach jesienno-zimowych.

Dostępne materace dwuosobowe

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją materacy, istnieje możliwość zamówienia produktu o dowolnych wymiarach. Materac gotowy jest do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Udostępniamy na przykład:

Nigdy nie rolujemy naszych materaców na czas transportu, ponieważ może to zaszkodzić kondycji zastosowanych sprężyn. Do klienta zawsze wysyłamy produkt fabrycznie nowy, a nie z magazynu. Zachęcamy również do zakupu praktycznego pokrowca z kaszmiru, który posiada boczny otwór wentylacyjny, ułatwiający zachowanie higieny. Zapraszamy do zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024