• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x160 / 160x120 cm do spania

Poszukujesz materaca 120x160 cm na już? Nie ma problemu, wyprodukujemy go dla Ciebie w 2 dni i dostarczymy na płasko tak, aby nie uległ on uszkodzeniu podczas transportu i służył Ci długie lata. Służymy fachową pomocą przy wyborze materaca ☎ 577 777 361

Kaszmirowysen.pl to miejsce, w którym każdy ma możliwość wyboru odpowiedniego materaca, który spełni jego oczekiwania. Prezentujemy wysokiej jakości materace 120x160 cm wykonane według nowoczesnych technologii. Ponieważ sami produkujemy dostępne u nas materace, gwarantujemy ich trwałość i wytrzymałość. Każdy z nich zapewnia użytkownikowi zdrowy i bezpieczny sen, który jest nam przecież bardzo potrzebny. Zapraszamy do poznania pełnego asortymentu materaców 120x160 cm oraz innych rozmiarów i życzymy udanych zakupów.

Materac 120x160 cm, który zachwyca wygodą

W naszej ofercie dostępne są materace premium. Dodatkowo oferujemy do nich kaszmirowe pokrowce z paskiem wentylacyjnym z boku. Taki pokrowiec zapewnia odpowiednią higienę i czystość naszym produktom. Prezentujemy wysokiej jakości materace Multipocket, które idealne są przede wszystkim do łóżek dwuosobowych. Taki układ sprężyn sprawia bowiem, że nie są odczuwalne ruchy drugiej osoby i nie pojawia się efekt falowania. W przypadku każdego modelu można również dopasować stopień twardości. Oferujemy opcje bardzo twarde, twarde, średnio twarde oraz miękkie.

Materace 120x160 cm i inne rozmiary

Każdy klient ma możliwość zamówienia u nas materaca w dowolnym rozmiarze, który gotowy będzie do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Wysyłamy zawsze materace fabrycznie nowe, a nie z naszego magazynu. Nie rolujemy ich na czas transportu, aby zachowały swoje właściwości. Oferujemy na przykład:

W razie wątpliwości co do właściwego rozmiaru, jaki pasował będzie do Państwa łóżka, zachęcamy do kontaktu z pracownikami, którzy chętnie posłużą radą. Zapewniamy dwuletnią gwarancję wszystkim naszym propozycjom. Zapraszamy do zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024