• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x170 / 170x100 cm do spania

Materace w rozmiarz 100x170 cm proponujemy w aż 90 różnych modelach - każdy dopasowany do innych preferencji użytkowników. Materace te są miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Wszystkie są dwustronne.

W naszym sklepie można zamówić materac dowolnych rozmiarów i idealnie dopasować go do sypialni. Prezentujemy materace 60x170 cm do wąskich łóżek jednoosobowych, ale także najszersze przy tej długości materace 170x170 cm, które są w stanie zapewnić odpowiednią przestrzeń i wygodę do spania dwóm osobom. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu.

Materace 100x170 cm najwyższej jakości

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego do produkcji materacy wybieramy tylko surowce pierwszego gatunku. Oferujemy produkty premium – wysokiej klasy materace sprężynowe kieszeniowe. Ich specyfika polega na tym, że każda ze sprężyn posiada własną kieszeń chroniącą ją przed uszkodzeniami, ale wpływającą również na jej niezależne działanie. Dodatkowo zachęcamy do zakupu praktycznych kaszmirowych pokrowców, które wyposażone są w pas wentylujący. Taki pokrowiec zapewnia higienę i czystość materaca. Istnieje możliwość wyboru stopnia twardości – zapewniamy zarówno materace bardzo twarde, jak i o średnim stopniu twardości oraz miękkie. Każdy z nich jest dwustronny – jedna strona przeznaczona jest na okres zimy, druga zaś na sezon letni.

Materac 100x170 cm, który zagwarantuje zdrowy sen

Wszystkie z prezentowanych modeli wspaniale podpierają kręgosłup oraz kark użytkownika wpływając na jego właściwą pozycję podczas snu. Sprężyny są nieodczuwalne, ale wpływają na trwałość materaca 100x170 cm, który może służyć przez wiele lat. Gotowe produkty wysyłamy do klientów w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Zawsze wykonujemy je na zamówienie, aby produkt był fabrycznie nowy i w pełni funkcjonalny. Nigdy nie rolujemy ich też na czas transportu, aby nie zaszkodzić działaniu sprężyn. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się też z innymi propozycjami, jak materace 120x170 cm przeznaczone do wąskich łóżek dwuosobowych. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich produktów. Zapraszamy!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024