• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 170x170 cm do spania

Kwadratowy materac 170x170 cm to nieteypowy rozmiar materaca. U nas możesz taki materac kupić wybierając spośród 90 modeli. Dajemy Ci 30 dni na testowanie naszego materaca - jeśli z jakiś powodów nie będzie Ci odpowiadał możesz go zwrócić.

W asortymencie naszego sklepu prezentujemy niezwykle przestronne i wygodne materace 170x170 cm w sam raz dla dwóch niewysokich osób. Taki rozmiar zapewnia właściwy komfort, a dzięki unikalnej konstrukcji ruchy drugiej osoby są całkowicie nieodczuwalne. Nasze materace premium dedykowane są osobom, dla których sen jest bardzo ważną potrzebą i którym zależy na zdrowiu i wygodzie. Oferowane materace kieszeniowe Multipocket produkujemy tylko z surowców pierwszego gatunku, co gwarantuje ich trwałość i wieloletnią funkcjonalność. Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie!

Najwygodniejsze materace 170x170 cm dla dwóch osób

Śpiąc z partnerem warto pomyśleć o wspólnym komforcie. Wiele osób kręci się w nocy i zmienia często pozycje, co może być uciążliwe. Nasze materace kieszeniowe skonstruowane są w taki sposób, żeby każda ze sprężyn działała indywidualnie i niezależnie od pozostałych. Prezentujemy produkty dwustronne – jedna strona z owczej wełny przeznaczona jest na zimę, a druga z owaty na miesiące letnie. Dla każdego materaca 170x170 cm możemy zaproponować wysokiej jakości kaszmirowy pokrowiec, który posiada specjalny pas wentylacyjny. Zachęcamy też do wyboru odpowiedniego stopnia twardości materaca. Dysponujemy materacami 170x170 cm bardzo twardymi, twardymi, średnio twardymi oraz miękkimi. Najlepiej parametr ten dopasować do masy ciała użytkowników, ponieważ wtedy jest optymalnie dopasowany do potrzeb takiego użytkownika.

Dostępne materace dwuosobowe

Na Kaszmirowysen.pl macie Państwo możliwość dopasowania materaca do łóżka oraz rozmiarów pokoju. Można u nas zamawiać materace w dowolnie wybranych rozmiarach, ponieważ sami zajmujemy się całym procesem produkcji. Oferujemy na przykład materace 120x170 cm do niewielkich łóżek dwuosobowych, materace 140x170 cm, które bardzo chętnie wybierają nasi klienci oraz duże materace 160x170 cm. W razie wątpliwości co do wyboru rozmiaru, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą pomocą. Wszystkie materace objęte są dwuletnią gwarancją.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024