UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 100x210 / 210x100 cm do spania

Kupując nasz materac 100x210 cm w standardzie otrzymujesz: darmową dostawę na płasko, bez rolowania i zginania, 30 dni na testowanie naszego materaca, kaszmirowy pokrowiec z paskiem wentylującym oraz fachową obsługę. Zaufaj naszym materacom.

Nasz sklep zapewnia bogaty asortyment materaców 100x210 cm do łóżek jednoosobowych. Prezentujemy materace sprężynowe wysokiej jakości, które sami produkujemy przy użyciu surowców pierwszego gatunku. Każdy materac 100x210 cm jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta, a następnie fabrycznie nowy wysyłany do niego w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Naszych produktów nigdy nie rolujemy na czas transportu, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich najważniejszych funkcji i zapewnieniu długowieczności zastosowanych sprężyn. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl!

Dopasuj materac 100x210 cm do swoich potrzeb

Każdy użytkownik oczekuje nieco innych funkcjonalności od swojego materaca. Jedni preferują materace miękkie, a inni wolą te bardziej miękkie. W ofercie naszego sklepu można tez znaleźć materace średnio twarde, które wybiera większość osób. Wszystkie produkty są dwustronne – jedna strona z wełny owczej przeznaczona jest na sezon zimowy, a druga na sezon letni. Osobom, które skarżą się na problemy z kręgosłupem polecamy serdecznie materace termoelastyczne, które wspaniale dostosowują się do kształtu ciała i podpierają dokładnie te punkty kręgosłupa, które tego wymagają, nie generując jednocześnie żadnych ucisków. Zachęcamy też do wyboru naszych pokrowców kaszmirowych, które zapewniają właściwą higienę.

Bogaty asortyment materaców dla wszystkich

U nas można zamówić materac w dowolnym rozmiarze, ponieważ sami zajmujemy się produkcją. Udostępniamy na przykład:

W razie wątpliwości co do wyboru właściwego rozmiaru zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą w finalizacji zamówienia. Życzymy udanych zakupów!