UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x150 cm do spania

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów i jesteśmy przekonani, że spośród naszej oferty jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Do zaproponowania mamy 90 modeli materaca w rozmiarze 150x 150cm.

Materac dziecięcy wcale nie musi być wąski i niewygodny. U nas prezentujemy materace 150x150 cm – wprost idealne dla rodzeństwa, które śpi razem. Udostępniamy szereg funkcjonalnych modeli, które gwarantują dzieciom bezpieczny i zawsze komfortowy sen. Nasze materace sprężynowe to bardzo nowoczesne produkty, wykonane według najnowszych technologii. Są trwałe i higieniczne. Zachęcamy również do zakupu praktycznego pokrowca na materac z kaszmiru, który posiada boczny panel wentylacyjny. Dzięki niemu materac 150x150 cm jest zawsze zabezpieczony przed ewentualnymi plamami, które w pokoju dziecka pojawiają się praktycznie codziennie.

Nowoczesne i praktyczne materace 150x150 cm dla dzieci

Oferowane przez nas produkty wykonane są z doskonałych surowców pierwszego gatunku. Dzięki nim każdy materac spełnia wszystkie swoje funkcje i może służyć użytkownikowi przez kolejne lata. W asortymencie naszego sklepu znalazły się materace kieszeniowe Multipocket, które bardzo chętnie wybierają klienci ceniący sobie wygodę. Dodatkowo w przypadku każdego z materaców można dopasować właściwy poziom twardości. Najlepiej zrobić to w oparciu o gabaryty użytkownika. Ponieważ każda sprężyna posiada w takim materacu własną kieszeń, może działać całkiem samodzielnie i jest szczególnie chroniona.

Materace we wszystkich rozmiarach

Sami zajmujemy się produkcją dostępnych w sklepie materaców. Istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru materaca, a my wykonamy go w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Każdy klient otrzymuje produkt nowy, a nie magazynowany. Materace wysyłamy bez rolowania, aby zachować ich funkcje w idealnym stanie. Wszystkie objęte są 2-letnią gwarancją. Prezentujemy na przykład materace 140x150 cm - dobre do łóżek dwuosobowych, materace 120x150 cm - nieco mniejsze i bardziej kompaktowe, materace 70x150 cm dla jednego dziecka. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów i zrobienia u nas udanych zakupów. Jesteśmy pewni, że oferujemy materace z górnej półki, które spełnią oczekiwania wszystkich klientów.