• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x160 / 160x110 cm do spania

Nowoczesne i dobrze zaprojektowane materace 110x160 cm to jeden z najważniejszych punktów Twojej sypialni. Zaufaj ekspertom i wybierz nasz komfortowy materac. Wybieraj spośród 90 modeli o różnych stopniach twardości i budowie. Zadzwoń ☎ 577 777 361

Jesteśmy producentem najwyższej jakości materaców 110x160 cm dla klientów o wysokich oczekiwaniach. Oferujemy materace sprężynowe różnego rodzaju, które wykonujemy w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami. Wszystkie dostępne u nas materace 110x160 cm wykonane są z doskonałych surowców pierwszego gatunku. Jesteśmy pewni, że wśród naszego asortymentu znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z produktami na Kaszmirowysen.pl!

Bogaty wybór rozmiarów materaców

U nas materac można idealnie dopasować do wielkości łóżka. Produkt gotowy jest do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Oferujemy na przykład materace 160x160 cm idealne dla dwóch osób o niewielkim wzroście, materace 140x160 cm w sam raz do klasycznych łóżek oraz materace 90x160 cm, które przeznaczone są do łóżek jednoosobowych. Wszystkie materace są dwustronne i zmienia się je w zależności od pór roku.

Materace 110x160 cm różnego rodzaju

Oferowane przez nas materace sprężynowe różnią się znacznie od klasycznych rozwiązań proponowanych kilkanaście lat temu. Materace kieszeniowe charakteryzują kieszenie, w których umieszczone są oddzielne sprężyny. Każda z nich działa całkowicie niezależnie. W naszym sklepie klient sam ma możliwość wyboru stopnia twardości materaca. Osoby o niewielkich gabarytach powinny wybierać raczej materace miękkie, a tym o nieco większej masie ciała zalecamy te bardziej twarde. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie właściwego dopasowania zachęcamy serdecznie do kontaktu z pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze. Każdy materac objęty jest dwuletnią gwarancją. Nie rolujemy ich na czas transportu, ponieważ zależy nam na zachowaniu ich unikalnych właściwości. Naszym zdaniem, dzięki temu sprężyny są znacznie trwalsze i bardziej wytrzymałe.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.