• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x160 / 160x90 cm do spania

Oferujemy duży wybór materacy 90x160 cm. Dla nas wyprodukowanie takiego rozmiaru nie stanowi problemu i zajmie nam to tylko 2 dni. Każdy materac oczywiście wysyłamy na płasko tak, aby nie uległ on uszkodzeniu i służył Ci długie lata. Zadzwoń ☎ 577 777 361

W naszym sklepie oferujemy różne modele materaców 90x160 cm – idealnych do łóżek jednoosobowych. Rozmiar ten jest chętnie wybierany do domowych sypialni nastolatków, ale również do hoteli i pensjonatów. Ponieważ prezentujemy materace najwyższej jakości, możemy zagwarantować ich trwałość i wytrzymałość. Dostępne materace 90x160 cm zapewniają też zdrowy i bezpieczny sen. Właściwie podpierają kręgosłup, aby organizm mógł się regenerować w trakcie snu. Zachęcamy do poznania dostępnego asortymentu na Kaszmirowysen.pl!

Bogaty wybór materaców w różnych rozmiarach

U nas można zamawiać materace w dowolnych rozmiarach. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego gotowy materac jest wysyłany już w ciągu dwóch dni roboczych. Zawsze wysyłamy klientom produkty nowe, a nie oczekujące w magazynach. Dostępne są u nas na przykład materace 70x160 cm do niewielkich łóżek jednoosobowych, materace 100x160 cm - szerokie i wygodne, materace 120x160 cm w sam raz dla dwóch osób. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą Państwu dopasować optymalny rozmiar materaca.

Materac 90x160 cm skrojony w miarę potrzeb

Jako producent oferujemy nowoczesne materace kieszeniowe, które są chętnie wybierane przez klientów sklepu. Jest to produkt premium. Każda ze sprężyn materaca posiada bowiem własną kieszeń i jest niezależna od pozostałych. W naszym sklepie można też indywidualnie dopasować twardość. Prezentujemy opcje miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Zalecamy, aby parametr ten dopasować do gabarytów użytkownika materaca. Zakup materaca warto naszym zdaniem potraktować jako inwestycję długoterminową, ponieważ tylko produkt wysokiej jakości zapewnia odpowiedni poziom wygody i komfortu. Gwarantujemy, że wszystkie materace produkujemy w oparciu o nowoczesne technologie i surowce wysokiej jakości. Zapraszamy!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024