• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 160x160 cm do spania

Ekskluzywne i komfortowe materace w rozmiarze 160x160 cm to dla nas żaden problem. Oferujemy duży wybór materacy dopasowanych do Twoich preferencji. Wybieraj wg twardości, budowy oraz wysokości materaca. Potrzebujesz pomocy? ☎ 577 777 361

W ofercie naszego sklepu znalazły się wygodne i komfortowe materace 160x160 cm dla dwóch osób. Rozmiar należy zawsze dopasować do wielkości posiadanego łóżka i możliwości pomieszczenia. Sami zajmujemy się produkcją materaców 160x160 cm, dlatego zapewniamy o ich najwyższej jakości. Każdy z produktów wykonany jest z surowców pierwszego gatunku. Prezentujemy rozwiązania trwałe i wytrzymałe, z których można korzystać przez lata. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi propozycjami i złożenia zamówienia.

Bogaty wybór rozmiarów materaców na Kaszmirowysen.pl

U nas istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnie wybranym przez Państwa rozmiarze. Produkt jest gotowy do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Zawsze wykonujemy je na bieżąco, aby wysyłać je Państwu całkowicie nowe. Dostępne są u nas na przykład:

W razie wątpliwości co do wyboru właściwego rozmiaru zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością doradzą.

Materac 160x160 cm w wersji premium

W naszym sklepie dostępne są materace wysokiej klasy. Oferujemy materace sprężynowe kieszeniowe, które wspaniale sprawdzają się w dużych rozmiarach. Taki materac niweluje praktycznie odczuwalność ruchów drugiej osoby, która śpi obok. Funkcjonalne kieszenie chronią poszczególne sprężyny i umożliwiają im niezależne działanie. Dodatkowo można też zdecydować, jaki stopień twardości będzie posiadał zamówiony u nas materac. Prezentujemy produkty miękkie, średnio twarde, twarde i twarde. Każdy użytkownik powinien dopasować ten parametr do swoich gabarytów i masy ciała. Zachęcamy do zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024