• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x170 / 170x110 cm do spania

Decydując się na zakup materaca 110x170 cm na pewno masz jasno sprecyzowane wymagania. Nasze materace spełnią je oraz dodatkowo dodadzą coś gratis: kaszmirowy pokrowiec i pianka wysokoelastyczna HR uprzyjemni Twój sen. Zapraszamy ☎ 577 777 361

Wybranie właściwego materaca jest bardzo ważnym zadaniem, zwłaszcza w przypadku osób ze schorzeniami ortopedycznymi oraz w fazie dynamicznego wzrostu. Dlatego rodzice wybierający materac 110x170 cm do pokoju dziecka powinni w szczególnym stopniu zainteresować się tym, w jaki sposób materac może wspierać wypoczynek i regenerację ich dzieci. Inwestycja w jakościowy materac 100x170 cm zwraca się w perspektywie wielu lat użytkowania, ponieważ materace z wyższej półki to nie tylko gwarancja trwałości produktu, ale również łatwiejsza jego konserwacja i utrzymanie czystości. W ofercie Kaszmirowysen.pl znajdują się profesjonalne materace dla wymagających użytkowników, z możliwością wykonania ich indywidualnie w niemal każdym potrzebnym rozmiarze. Dzięki temu wszystkie potrzeby aranżacyjne lub ograniczenia przestrzenne można skutecznie ograć – nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości produktu.

Jak indywidualnie dopasować materac 110x170 cm do dziecka?

Materac o długości 170 centymetrów w teorii powinien wystarczyć dla przeciętnego piętnastolatka, ale oczywiście nie ma co do tego uniwersalnych zasad. Dlatego wybór materaca 120x170 cm powinien nastąpić maksymalnie do dziesiątego roku życia dziecka, aby mieć pewność, że będzie można z niego praktycznie korzystać jeszcze przynajmniej przez pięć kolejnych lat. Szerokość rzędu 110 centymetrów pozwala z kolei na w pełni komfortowy wypoczynek, a także – co ma znaczenie chociażby dla nastolatków – spędzanie czasu w ciągu dnia, również w pozycji siedzącej.

Jakie rozwiązania materiałowe wybrać?

Nie ma złotych zasad co do tego, z jakich materiałów lub rozwiązań technologicznych korzystać przy tworzeniu idealnego materaca 130x170 cm dla dziecka lub nastolatka. Oprócz takich indywidualnych parametrów jak masa ciała i wzrost użytkownika, konieczne jest jeszcze wskazanie chociażby stopnia twardości materaca. Co do zasady,materace twarde i bardzo twarde są zdrowsze dla ciała i pozwalają na skuteczniejszą regenerację w trakcie nocnego snu. Jeśli jednak dziecko z naturalnych względów nie chce spać na twardym materacu, do każdego projektu możemy wykonać materace średnio twarde bądź miękkie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024