• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x210 / 210x110 cm do spania

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych materacy 110x210 cm. Znajdą Państwo u nas materace miękkie (dla osób do 60 kg), materace średnio twarde (waga 60-100 kg), materace twarde (>100kg) i bardzo twarde (>120 kg). Zaufaj naszym materacom.

Na Kaszmirowysen.pl zapewniamy doskonały wybór materaców 110x210 cm, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Oferujemy materace, które samodzielnie produkujemy z surowców pierwszego gatunku, co gwarantuje im funkcjonalność oraz trwałość. W naszym asortymencie posiadamy materace sprężynowe kieszeniowe na różnego rodzaju sprężynach, które stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Dzięki temu, że każdą z nich umieszczamy w osobnej kieszeni, pary śpiące razem w ogóle nie odczuwają swoich ruchów i śpią spokojnie przez całą noc. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Funkcjonalne materace dla całej rodziny

U nas znajdziecie Państwo odpowiedni materac dla każdego. Dzieciom polecamy przede wszystkim  materace 60x210 cm, które nie zajmują za wiele miejsca, ale starczają na lata. Dla nastolatków posiadamy bogatą ofertę materaców 90x210 cm idealnych do młodzieżowych pokoi. W naszym sklepie można też wybrać dobry materac dla pary. Oferujemy zarówno wielkie materace 200x210 cm, jak i znacznie węższe w rozmiarze 140x210 cm do małej sypialni. Każdy materac jest dwustronny – jedna strona z owczej wełny przeznaczona jest na zimę, a druga z owaty na sezon letni.

Materac 110x210 najwyższej jakości

Gwarantujemy, że u nas dopasujecie Państwo idealny materac dla siebie. Umożliwiamy wybór twardości produktu. Można tu znaleźć opcje miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej wyboru dokonać w oparciu o nasze porady, ponieważ każda twardość materaca 110x210 cm dopasowana jest do potrzeb innego użytkownika. Nasz towar jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Dla zachowania lepszej higieny materaca warto zdecydować się też na praktyczny pokrowiec z kaszmiru. Montujemy w nim boczny pasek wentylacyjny dookoła materaca, co jest bardzo istotnym elementem. Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024